Šta je novo?

Nokia Lumia 630

0e63b4409743b28a6dfa4bce64487e2d.png
 
Podešavanja, mobilna mreža + sim, pidešavanje za sim, pa odaberi 2G...

Vreme su već napisali... Mreža +, pa dole do dna... Brojač... Digni malo stranu...
 
Jel zna neko ovi telefoni sa telenora da li su zakljucani na telenor ili su sim-free.
 
Sad sam probao, radi mts kartica , dakle otključano. Fino...

Uzeo sam ga septembra .
 
Hvala puno na brzom odgovoru, našao sam povoljno jednu tu iz novog sada sa telenora neotpakovana a devojka ne zna dali je otkljucana tj nema druge kartice.
 
Ako je uvoznik PIN computers ili ComTrade... 99% otključana...
 
Pošto nema tema o 625, da pitam ovde, pretpostavljam da je sličan/isti softver na 630 i 625.
Kako se menja rezolucija fotografija na 625, ili sam ja ćorav pa ne vidim ili nema dugmeta za to :p .
 
Nema, jedino što mogu da promenim je 16:9 ili 4:3, ali biranje rezolucija fotografija ne vidim.
 
Tu imas u ProShot kamera aplikaciji jedino, samo što se plaća i sa vremena na vreme je daju free pa treba pratiti
 
Jeste, nismo se razumeli... Samo to imaš, za te dve aplikacije, gde se može, zavisno od uređaja podesiti kvalitet postojeće fotografije (L1520, L930...L1020) , samim tim i rezolucije, ali format je samo jedan 16:9 ili 4:3...
 
Hvala na odgovorima momci.

Moja je greška, nisam znao a i nisam se lepo izrazio.
U mobilnom piše da je slika max rezolucije, ali kad je pošaljem Viberom,
onda piše da je manje rezolucije i to me je zbunilo :zgran: ,
onda sam izguglao i instalirao Imagine Cam, u samoj app piše da je rez max,
ali kada sam poslao na mejl opet je smanjio sliku, tako da pretpostavljam da WP tako radi.

Da ne idem u debeli off, pošto nema tema o 625, mogu da napišem par rečenica,
ako uopšte nekoga zanima, a verujem da ne zanima nikoga jerbo je već prastari uređaj :p.
 
Jeste, nismo se razumeli... Samo to imaš, za te dve aplikacije, gde se može, zavisno od uređaja podesiti kvalitet postojeće fotografije (L1520, L930...L1020) , samim tim i rezolucije, ali format je samo jedan 16:9 ili 4:3...
Нисам баш разумео, ово је детаљ о моделу 625 или је подешавање резолуције код више модела недоступно?
 
Na ovim sa 5 mpx i nema neke svrhe birati razne rezolucije ali i mene zanima kako je na l930 npr , glupo bi bilo da nema mogućnost biranja rezolucije ?
 
Ako je uvoznik PIN computers ili ComTrade... 99% otključana...

Uzeo sam pomenuti tel, na licu mesta sam probao sa mts karticom ali sam prevideo da u nokiu ide micro sim pa sam sekao moju, malo sam je iskasapio previse jer nisam imao pojma kako i koliko treba da se seče ali radi.

Na prvu loptu sam se odusevio brzinom i fluidnošću telefona odnosno windowsa na istom, a to mi je bilo i najvažnije jer android za 80evra koliko me je izasla 630 to teško moze da pruzi.
 
@cvoruga

Mozes slike slati na onedrive pa odatle šerovati on ne smanjuje do 5Mpx po defaultu ja ga koristim da prebacim na komp.
 
Na ovim sa 5 mpx i nema neke svrhe birati razne rezolucije ali i mene zanima kako je na l930 npr , glupo bi bilo da nema mogućnost biranja rezolucije ?
Понекад је потребно да се нешто услика било како, па ако нема довољно места онда је неко решење мања резолуција.
 
Uzela tasta jedan komad sebi preko Telenora pred NG. Danas sam se igrao sa njim i probao sa Vip karticom. Stvarno su im SIM Free. :D
 
Nedostupno je, ali ima drugu mogućnost...
Recimo kod L1020, 5Mpix, 5Mpix+34Mpix jpg, ili još 34dng (raw)...
 
Procitala sam na forumu da se i drugima dogadjalo da im na sve pokusaje poziva izbacuje da je nemoguce pozvati, kao i da su im u telenoru, gde je kupljen telefon rekli da ih resetuju. Ista situacija i kod mene, resetovala sam telefon, ali ono o cemu uopste nisam razmisljala je windows nalog, kome sam zaboravila mejl. Sve je povezano preko njega naravno i sada imam ogroman problem. Mozete li nekako da mi pomognete?
 
Prvo pokušaj da se setiš nekog prijatelja kome si slala mail sa telefona, pa će ti on pričitati kako glasi mail...

Znaš li makar početak pre @ ?

Pošto onda imaš sužen izbor...

@hotmail.com
@hotmail.rs
@outlook.com
@live.co.uk

...

Dali si sve u okviru istog popunila, broj telefona i sl... Pošto bi mogla zvati podršku MS da ti "izađu" u susret... Imaš li mail za oporavak, rezervni... Dali si na taj mail nekad nešto slala da bi ti pomoglo...
 
Poslednja izmena:
Mejl koji je tu koriscen je outlook, povezan sa mojim mejlom koji standardno koristim. Medjutim, kada na standardnom mejlu otvorim poruku za registraciju na outlook.com, prikazu mi samo pocetna slova mejla, svasta sam pokusavala, sve varijante imena, ali nikako ne uspevam da se setim tacnog mejla..Broj telefona nisam ostavila. Ako nista probacu sa tom podrskom. Hvala puno :))
 
Pokušaj, broj je +381113305500, upamti, oni su tu zbog tebe, objasni im celu stvar!!!
 
Je l kod vas može da se odradi backup na cloud? Kod mene dođe do 99% prijavi grešku kaže pokušajte kasnije.
 
Poslednja izmena:
Nisam pokušavao nikad na cloud, ali na onedrive odradi bez problema..
 
Aj da se upisem na temu kao novi vlasnik 630ke. Uzelo zence preko Telenora pa posto joj je bio velik menjali se za moju 520ku + 20€. :D
Za sad sam zadovoljan. Fali mi malo double tap to wake, ali navicicu se. :)
 
kod za lifetimer 2*taraba pa 634 pa taraba i odma ce vam izaci vreme razgovora tako je na svim lumiama probano na 520 i 630
 
Nazad
Vrh Dno