Šta je novo?

Nokia 8

Dzakao malo juce i danas Temple Run 2 i nacukah rekord u jednom trcanju.


Screenshot_20180420-121719.png


Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Koga greje Nokia 8, ovaj vikend je u WW za 39.990. Cena dođe kao da uzimaš preko KP.
 
Bas lepa promocija.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Ovo je Dual sim i garancija 24 meseca. I dobija se kupon od 3000 dinara za nesto drugo da se pazari u ww.
 
Poslednja izmena:
uff.veoma zagrejan. samo ne znam da li je dobro softverski odradjen dual sim ????? neko ???
 
Zavisi.Sta ti treba od opcija. Druga kartica je verovatno 3G.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
dovoljno mi je I 2g, samo da mnogo ne ubija bateriju. Trenutno na honoru 8 koristim dve kart, nisam primetio razliku u bat kada sam koristio samo jednu.Obicno dual sim verzije znaju da zezaju....
 
Jel fingerprint senzor fizičko dugme ili imitacija kao kod iphone 7?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Fizicki taster, ali nema klik vec samo zavibrira pri otkljucavanju.

Poslato sa STF-L09 uz pomoc Tapatoka
 
Danas zvao radnje koje rade u BG, samo ga ima u Uscu i to izlozbeni, zaobilazim...
 
Znači čiste lager.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na znam samo zasto, ne nadjoh ni jedan u njihovom outletu.Videcu sutra kad se otvore druge radnje
 
^sto se tice winwin-a i ja sam zvao, ima ih samo par komada u Srbiji i svi koji se prodaju su izlozbeni, znaci polovni... Glupo sto nisu to odmah naglasili :smash:
 
Da li je neko nekad pazario nesto sa eglobalcentral eu? Za sada najmanja cena za Osmicu.
 
^sto se tice winwin-a i ja sam zvao, ima ih samo par komada u Srbiji i svi koji se prodaju su izlozbeni, znaci polovni... Glupo sto nisu to odmah naglasili :smash:
To što su izloženi ne znači da su polovni i korišćeni. Jedino ako su bili kao demo unit na stolu pa ih sad prodaju?
 
samo je problem baterije sto je stalno bila na punjacu. Od danas vratili full cenu. Da sam znao nekog negde u ww pa da mi da nov a ne izpipkan.....
 
Jos jedan sam problem uocio. Desava se,ali samo na Telegram X aplikaciji da mi ponekad kasne poruke tj ako je ekran malo vise vremena ugasen kad ga upalim i upalim aplikaciju stignu poruke.
Jel postoji nesto sto mogu da podesim da to radi bolje ili je jednostavno to to?
Na Viberu i Skajpu mi normalno stize sve.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
"If seal is broken don't accept this package"
To na svakoj kutiji ima...
Cim se otvori to nije nov telefon, kraj price.


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jos jedan sam problem uocio. Desava se,ali samo na Telegram X aplikaciji da mi ponekad kasne poruke tj ako je ekran malo vise vremena ugasen kad ga upalim i upalim aplikaciju stignu poruke.
Jel postoji nesto sto mogu da podesim da to radi bolje ili je jednostavno to to?
Na Viberu i Skajpu mi normalno stize sve.

Sent from Nokia 8 via tapatalk


Problem je do Telegram X aplikacije,na njoj kasne notifikacije samo.Znaci ne koristiti na nokiji.Probacu Telegram obican,ako nista prelazim na Viber potpuno.
 
Podešavanja za dvostruku SIM karticu
Ako imate varijantu sa dve SIM kartice, možete da imate dve SIM kartice u telefonu,
na primer, jednu za posao i jednu za ličnu upotrebu.
Napomena: Na uređajima koji podržavaju dve SIM kartice, obe utičnice, za SIM1 i SIM2,
podržavaju 4G mreže. Međutim, ako su i SIM1 i SIM2 LTE SIM kartice, primarna SIM kartica
podržava 4G/3G/2G mrežu, dok sekundarna SIM kartica može da podrži samo 3G/2G. Više
informacija o SIM karticama potražite od dobavljača usluga.
 
Izgleda da se malo popravio multitasking od zadnjeg apdejta.Desavalo mi se da igram par igrica i tek kasnije probam da otvorim kad je negde peta,sesta po redu i nije dolazilo do reloadovanja. :)


Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Razmisljam se da je uzmem preko VIPa na racun 3400 din mesecno, nije puno za takav telefon ?
Ne znam sto joj pada toliko cena, a ne vidim da je neko imao nekih problema sa njom
 
Uzimaj,dobar je telefon,vredi svaki dinar,a i vise.
 
Uzmi, odličan telefon, još i garancija 2 god.

Послато са Mi MIX 2
 
Sto su dobre opcije u kameri slow motion video i time lapse za ubrzavanje.Ume da bude zgodno za nekad,zezane neko. :)
 
Jos malo bokeha sa osmice


 
Jel može info koji mod Gcam koristite na osmici? Ima ih baš mnogo...ja za sada cstark27_GCam_5.1.018_24_v3.6 ali ako ima bolji javite.
 
Nazad
Vrh Dno