Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Ista situacija kod mene samo sto sam ja Sbb, redovno puca wifi na telefonu, I to se samo kod kuce desava..
Pritom mi je I konektor za punjenje otisao skroz, morao je da se menja..
Mnogo problema sa Nokiom, nikad vise Nokia posle svega
ma svaki tel ima neku falinku,nemoj zbog 1 modela otpisivati dobru marku
p.s.
koliko je kostala popravka konektora?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
ma svaki tel ima neku falinku,nemoj zbog 1 modela otpisivati dobru marku
p.s.
koliko je kostala popravka konektora?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Pod garancijom je pa nisam platio nista, ali u Pro mobiju mislim da je oko 4500

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Kako su ti odradili u Promobi-u konektor tipa jel su ti vratili kako si i poslao fon ili su ti napravili neke ogrebotine ili sicusna ostecenja po rubovima?I kod kog si operatera uzeo fon?
 
Svaki put kada nosite telefon u servis, slikajte ga sa svih strana, iz svih uglova, tako da se jasno vidi da li i koliko ima eventualnih ogrebotina i ostecenja, odnosno nema...

Meni su iz jednog servisnog centra zimus vratili Redmi Note 6 Pro sa iskrivljenim ramom, koji sam tek skontao kada sam stavio telefon na sto i provalio da se ljulja...
 
Zbog toga i pitam zato sto sam pre dve godine imao takav slucaj tj.da su mi vratili tel.sa ogrebotinama i sitnim ostecenjima.
 
Kako su ti odradili u Promobi-u konektor tipa jel su ti vratili kako si i poslao fon ili su ti napravili neke ogrebotine ili sicusna ostecenja po rubovima?I kod kog si operatera uzeo fon?
Вратили су ми у истом стању како сам и послао изузев заштитне фолије коју су скинули, било готово за дан, а телефон је узет преко мтс-а

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Ok.Hvala.I meni je tel.iz mts-a pa te zato pitam ako budem imao problema sta me ceka
 
Koja verzija GCam po vama daje najbolje slike (uključujući i Night Sight)?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednjih dana mi koci telefon. Sporo otvara stranice, pa onda ubrza...pa se muci ponovo. Onda se vrati na normalu neko duze vreme, pa onda opet kocenje (koje traje nekih pola sata-sat).
 
Nema mi druge. Hvala ti na savetu, a svakako cu da javim da li se stanje poboljsalo.
 
Iznenadio me sa ovolikim trajanjem, mada ovo je svo vreme na wifi.
1e165de590de6284305ef583967647a7.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pušten Novembar Security Patch.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Koliko kosta zamena ekrana?? Pukao na cosku

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel se desava nekom da mu se telefon sam od sebe upali kao da stigne neka poruka,a ne stize nista i za par sekundi ugasi.Tipa neki put se cesto desava na pola sata,a neki put prodje par sati i nista.
 
Pustice neko na XDA update.zip čim ulove URL za download .
 
Pustice neko na XDA update.zip čim ulove URL za download .
Ima već na XDA, instalirao sam. Lepo radi za sada. Međutim uništili su Ambient Displey. Sad se pali ceo ekran sa sve pozadinom kad se telefon podigne. Takođe kad stigne notifikacija, svetli cela kartica notifikacije bele boje.

Čak mi se čini da se ekran pali dok mi telefon stoji u torbici i dok hodam, biće problema izgleda...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno