Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Ima FM radio i EIS :)

Nokia 7 Plus in for review

gsmarena_001.jpg


https://www.gsmarena.com/just_in_nokia_7_plus_handson_in_for_review-news-30541.php

Nahvalio je sd660 bas dosta :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Svi hvale što i ne čudi :)
 
Poslednja izmena:
Ali ladno Damir F. Kao predstavlja telefon , a ne znam od čega je kućište, a na sve strane se predstavlja ta keramička farba i alu kućište. Kao da je sam Marsa pao [emoji23]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
I veličina takođe...dugačak je jako telefon. Još da skonta za notification led :d

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Nešto je pomenuo notifikaciju na 2:55 ali ne razumem ga lepo, dal postoji šansa da ipak ima led not?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Verzija za nas, ne

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Nema Global još uvek?
 
Dobar fon ali ako bude do 330e sve preko toga je previse.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
To već zavisi od naših "cenjenih" operatera...ako ih stave u ponudu,eto ga za te novce dok trepneš

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
[youtube]C0TZZhIMx7U[/youtube]

Ni Kinez nema not led :)

Ovaj Rus pravi odlične reviewe , kamera mu je bukvalno samo ok , i sa gcam instaliranom.
 
Randzi review :)

[youtube]1Kknw3EzHug[/youtube]
 
Kaže da su na 8.1 androidu još malo poboljšali kameru :)
Sve u svemu nahvalio ga je za sve pare, osim led lampice ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nahvalio ga, al kaze da cena nije bas ocekivana :D Ne znam dal sam propustio ili nije toliko pricao o displeju ?
 
Pojavila se na kp za 360e, nije losa pocetna cena [emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koliko god bio dobar fon, a itekako jeste, jos ako bude cena ok, a koliko vidim ide u tom pravcu, vrh prica.

Samo ja licno, nikad ne bih kupio fon koji nema not led...Voleo bih da mi neko ko je odgovoran za takve odluke iz bilo koje kompanije, objasni u cemu je tu fora?
 
Možda forsiraju prodaju gadgeta (smartwatch, fitness tracker) koji će da te obaveštava. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mora to ispod 300...
350 je nokia 8 kod madjara...


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Moja ocekivanja su da ce se cena korigovati pred N.Godinu kao sto je sad Mi Note 3.
 
Brzo ce cena dole, samo da udari konkurencija [emoji23]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li se zna tačno koji je senzor za kameru? Po ovim specifikacijama ovo bi trebalo da je isto kao s8.
 
Za n7+ bih dao 240e max. Kada spadne na tu cenu menjam trenutni.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li se zna tačno koji je senzor za kameru? Po ovim specifikacijama ovo bi trebalo da je isto kao s8.

Valjda IMX362 (12.2 MP, 1/2.55'', 1.40 μm), isti senzor kao kod htc U11, Pixel 2/XL npr. samo bez OIS-a i nece imati fabricki hdr+ ali port hoce. Mada neki sajtovi navode i da koristi Samsung isocell.
Drugi senzor je verovatno neki 1/3.2'' ali se nigde ne navodi oznaka.
 
Poslednja izmena:
Ima na nekim sajtovima isto košta kao i Osmica. Nemože ispod 300€ još, kad konkurencija prodaje za preko 300 i više €, mnogo lošije telefone, još uvek. Pašće cena za par meseci, pa za božić.
 
Deluje kao odlična kupovina. Jedino ovo što nema led za notifikacije, žešća glupost.
 
Izgleda da nema.. 300e je okej cena za ovaj fon..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Naravno da je 300e ok cena, ko ceni softver/podrsku ima odlicnu opciju umesto raznih ''Honora'' i A serije a i uopste je hardver gotivan za taj novac :)
Naziv teme treba izmeniti, dodati ''plus'' jer je to zvanicna oznaka a ne +, cisto da olaksa pretragu.
 
Poslednja izmena:
Ozbiljno razmišljam da uzmem nokiu i da zamenim s8. Dosadio mi tw, mora malo stock. Ali baš me nervira ovo što nisu stavili led. Koliko puta samo bacim pogled na telefon da vidim da li sija lampica za notifikacije. Nepojmljivo mi je što su to izostavili.
 
Prodavaće se ovo kao ludo ako bude kod operatora, dobre specifikacije 'na oko' za laike(a prilično dobre i za nas), izgleda veoma dobro i nije mnogo skup.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno