Šta je novo?

No Law

vladimirus

Slavan
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruke
758
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz (4.2GHz) & LC-POWER kuler za procesor COSMO COOL - LC-CC-120-RGB
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk
RAM
16gb DDR4 HyperX Predator 3000Mhz
GPU
MSI RTX 2060 Ventus 6GB
Storage
SSD: Samsung 860 Evo 500GB i HDD: Toshiba P300 1TB
Zvuk
/
PSU
Antec HCG650 Gold 650W
Kućište
SAMA Vanguard 05
Monitor
Philips PHL 276E9Q
Miš & tastatura
Genius
Ostale periferije
/
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Studio Neon Giant koji je napravio po meni odličan izometrijski shooter The Ascent je prikazao tech demo njihove nove igre No Law koja bi trebalo da bude pucačina u prvom licu.

 
Cyberjunk 4154 lol
 
Nazad
Vrh Dno