Šta je novo?

Nintendo Wii Console

Najvise ti se isplati da uzmes polovnu, a ako oces novu, mogu na PM da ti posaljem od koga mozes da kupis konzolu (naravno, jeftinije nego u prodavnicama).
 
Najvise ti se isplati da uzmes polovnu, a ako oces novu, mogu na PM da ti posaljem od koga mozes da kupis konzolu (naravno, jeftinije nego u prodavnicama).

ima li mozda i Nintendo DS lite, nova ?

moze na i na pm.

hvala.
 
Poslednja izmena:
Video sam u Games-u pred novu godinu obe konzole i razna čuda dodatna za njih kao i solidan izbor igrica.
A vezano za Wii mislim da je samo kod nas moguće da se najprodavanija konzola na svetu već dve godine za redom i to ubedljivo najprodavanija, nigde ni ne oglašava niti se zna gde ima da se kupi, kao da se ilegalno prodaje.
Ne znam ko je njihov zvanični uvoznik, ukoliko ima takvog, ali veliki minus za njega.
 
Nazad
Vrh Dno