Šta je novo?

Nintendo GameCube u Bg-u?

  • Začetnik teme Začetnik teme bira
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

bira

Čuven
Učlanjen(a)
02.09.2003
Poruke
124
Poena
619
Jel zna neko gde moze u Beogradu da se kupi nov GC po normalnoj
ceni?
 
Po normalnoj ceni? ne verujem
Imas u halooglasima jedan lik trguje sa Nintendom,pa probaj kod njega.Nemoj da se uzrujavas,laseri na GC su odlicni i nema onih problema sa citanjem discova sto je problem kod npr. polovnih PS2!
Nemoj davati vise od 80-100e za korisceni GC jer su novi preko 90$,igre se standardno krecu od 10-30e(polovne 🙂).
ps.
Beosoft zaboravi!
PozZ
 
Nazad
Vrh Dno