Po normalnoj ceni? ne verujem
Imas u halooglasima jedan lik trguje sa Nintendom,pa probaj kod njega.Nemoj da se uzrujavas,laseri na GC su odlicni i nema onih problema sa citanjem discova sto je problem kod npr. polovnih PS2!
Nemoj davati vise od 80-100e za korisceni GC jer su novi preko 90$,igre se standardno krecu od 10-30e(polovne 🙂).
ps.
Beosoft zaboravi!
PozZ