Šta je novo?

Ničim izazvana brzina

Sine Nebojsa

Slavan
Učlanjen(a)
10.02.2008
Poruke
259
Poena
319
Koristim telekomov adsl (hg 520s) i paket 2048/192,za download koristim jdownloader a imam i premium na rapidu,prosecna brzina je oko 210kb/s,medjutim u zadnje vreme brzina poraste onoliko koliko ja odredim u jdownloaderu (donji desni ugao max speed) i ide i do 900 kb/s,zanimljivo je da je vreme cekanja izmedju dva fajla otprilike 10 tak minuta (bez obzira na premium) koliko bi i inace bilo da je normalna brzina 210 kb/s,tj stoji samo preuzimanje ali ne skida nista,a onda krene download i za 3 minuta skine ceo fajl brzinom od 900 kb/s (fajl je 200mb) evo i slika,sta se desava ne znam,ako neko zna nek objasni..

ludo.jpg


slika.jpg


slika-4.jpg


a evo i slika mog rutera

paas.jpg
 
Poslednja izmena:
Јел ти се то дешава само код скидања са рапида или и са другим сервисима типа торенти и\или скидање преко Hub-ова рецимо ?
 
Јел ти се то дешава само код скидања са рапида или и са другим сервисима типа торенти и\или скидање преко Hub-ова рецимо ?

samo sa rapida,ovo ostalo i ne koristim...
 
I ja sam juce primetio da mi jdownloader pokazuje neku nenormalnu brzinu na rapidu, ali je i dalje skinuo fajl za onoliko vremena koliko bi mu trebalo sa 100KB/s (koliko i imam).
 
I ja sam juce primetio da mi jdownloader pokazuje neku nenormalnu brzinu na rapidu, ali je i dalje skinuo fajl za onoliko vremena koliko bi mu trebalo sa 100KB/s (koliko i imam).

pa to i ja kazem,10/12 minuta samo stoji opcija preuzimam,a onda za 3 minuta sve skine brzinom od 900 kb/s,taman koliko bi mu i trebalo da skida fajl od 200 mb brzinom od 210 kb/s znaci 15 minuta,vise manje.
 
Da li imas IPTV?Meni u pocetku skida nekom nenormalnom brzinom 300kB/s,a inace je normalno 100kB/s
 
Jdownloader se baguje ocigledno:)
 
Aha, to sigurno :p
 
probaj da dodas jdownloader kao trusted application pod exclusions u kasperskom
 
ono sto se desavaje to da ti ne skines taj fajl za 3 minuta vec za deset, ali ti jdowloder zabagovao. Najbolje ces to proveriti tako sto stavi da se nesto skida i cim se skine (za ta tri minuta) probaj da otvoris).... verovatno neces moci jer se nije skinulo sve.....

probaj da updatejes jdownloder....... jer je poceo da baguje samo sto je kod mene drugi bag
 
Nazad
Vrh Dno