Šta je novo?

NFS 20(carbon)

igor88

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruke
7,490
Poena
425
Dal su nesto hteli reci na njihovoj fan strani da se ocekuje nastavak popularnog carbona?
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    248.3 KB · Pregleda: 174
Popularan? Jedan od najgorih nfs.
Ja sam za remake NFS III, Aquatica i ostale staze sa onim soundtrackom su majka.
 
Pa dobro dosta ljudi kazu da je najbolji posle MW-a ja ga nisam gotivio ali nije ni bio los...
 
Rekli su da preskacu 2014 sa NFS naslovima, a ionako bi ga The Crew i eksluzive za konzole Drive Club i Forza Horizon 2 oduvali i bacili u senku da izadje ove godine. Poslednjih par igara su bili neverovatno neinspirativni i dosadni nastavci i dobro je da su resili da se strpe jednu godinu i naprave nesto da bar malo valja (nadam se).

Ironicno, ove godine je 20 godina od prve igre i jedna od retkih godina (ako ne i jedina) da nema NFS igre... bar su mogli neki HD rimejk prvog dela cisto iz postovanja prema samom serijalu, ako vec nisu sposobni da naprave proper nastavak.
 
Poslednja izmena:
Popularan? Jedan od najgorih nfs.
Ja sam za remake NFS III, Aquatica i ostale staze sa onim soundtrackom su majka.

Posle ovoliko ocajnih nfs u poslednjih par godina tesko da je Carbon jedan od najgorih, cak je i dobar.
 
Carbon je jos bio i OK, posle poslednjih nekoliko godina uzastopno losih NFS igara :(

Open world NFS je dostigao neki vrhunac s prvim Most Wanted, Underground 2 je isto bio veoma dobar. Mislim da bi sledeci NFS morao da krene na neki novi fazon, kao sto je u svoje vreme bio Underground.
 
NFS je prestao biti interesantan onog momenta kada se pojavio Asphalt i slicne igre sa mobilnih platformi. Zasto bi igrao igru sa mobilnih na PC-ju ili next gen konzoli, kada mogu da okrecem mobilni tamo vamo i da dobijem istu igrivost?

Drive Club ce pokazati kako izgleda next gen arkadna voznja. Posle te igre nikome nece pasti na pamet da izdaje nesto kao NFS za cistokrvne igracke platforme.
 
Carbon je bio poslednji iole dobar NFS. Mada bio prelak i sa glupom pricom.

Ali je onomad inovativni autosculpt pokidao. Plus odlicni canyon drift.
 
Nazad
Vrh Dno