Šta je novo?

Nexus 5x vs Xiaomi Mi5

dusko_m

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
1,458
Poena
660
275 vs 300. Oba sa 32GB. Aj brza preporuka

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Vaistinu Mi5. Ilion bio brzi :)
 
Na Aliju ne mogu da dobijem gotovinski račun. Da kupujem privatno, znam šta bi radio

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Daju onih famoznih 1god. Do sad nisam imao potrebe da isprobavam pouzdanost takvog modela garancije al videćemo

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Po pravilima da. Ali ako bude bg carina onda oko 280e. Mada vidim na kp se valja za 280e tako da nema svrhe ganjati ali

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Godinu dana.
Ta cena na sajtu nije tačna, kad budeš zvao da proveriš reći će ti drugu cenu. Oko 270e je čini mi se 16GB.

Pogledaj njihove recenzije na Guglu i biće ti jasno sve.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jeste u Srbiji koja je ista kao pre 20god :) ovde vreme stoji šta god pričao veliki vođa na TV.

Garancija će ti biti nešto slična ovoj ,jer je to sve ista mafija.

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?p=4889677

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Pa znam ja kako treba da izgleda garancija, mislim ovaj sto si mi poslao njegovu priču kao da ima 5 godina pa je otvorio kutiju, uzeo telefon i nije ni gledao šta se nalazi unutra. Ne znam onda da li mi je bolja opcija da kupujem na kp za istu cenu telefon koji je možda polovan, a možda i nije. Eto kad nemam nikoga u americi da mi kupi telefon za $200 od Googla.

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока
 
Sve i da imaš morao bi da ga šalješ u Ameriku da ostvariš garanciju.
Btw, taj primer gore može da ti se desi bilo gde kad uzmeš telefon sa garancijom od godinu dana, a većina servisa u Srbiji daje toliko garanciju.
To nije legalna garancija.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sve i da imaš morao bi da ga šalješ u Ameriku da ostvariš garanciju.
Btw, taj primer gore može da ti se desi bilo gde kad uzmeš telefon sa garancijom od godinu dana, a većina servisa u Srbiji daje toliko garanciju.
To nije legalna garancija.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Mislim da piše u zakonu o zaštiti potrošača da svaki elektronski uredjaj mora da ima garanciju od bar 2 godine. Ali evo, ja sam kupio neke slusalice u rodi pre godinu dana, pokvarile se za nedelju, ja došao i doneo račun, kaže žena ne postoji garancija uz te slušalice. Pričao sam sa bar 5 radnika i svi su mi rekli isto. Tako da izgleda da i veći brendovi rade to sa garancijom.

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока
 
Sve i da imaš morao bi da ga šalješ u Ameriku da ostvariš garanciju.
Btw, taj primer gore može da ti se desi bilo gde kad uzmeš telefon sa garancijom od godinu dana, a većina servisa u Srbiji daje toliko garanciju.
To nije legalna garancija.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Pročitao sam na nekom forumu da postoji neka lg garancija koja se aktivira preko njihovog sajta. Jel znas nešto o tome?

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока
 
I to bi sve bilo super da ne živimo u banana državi..
Pisalo se ovde o tome, ali ne znam baš kako funkcioniše to

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno