Šta je novo?

[NEW]***POLL 2018: Koju mobilnu mrezu koristite***

Koja je vasa maticna mobilna mreza u Srbiji?

  • MTS postpaid

    Glasovi: 91 38.6%
  • MTS prepaid

    Glasovi: 15 6.4%
  • Telenor postpaid

    Glasovi: 66 28.0%
  • Telenor prepaid

    Glasovi: 10 4.2%
  • VIP postpaid

    Glasovi: 46 19.5%
  • VIP prepaid

    Glasovi: 8 3.4%

  • Ukupno glasača
    236
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sim 1: MTS XL Plus
Sim 2: MTS biz net 300 sluzbeni

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Mts XL Plus

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
1. Mts Mix XL
2. Mts Biz net 300

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Puno nas je sa biznet 300.:) Koliko imate neta na biznet 300?
 
Kako to mislis "ne zele"? I zasto su uzimali NET paket ako vam ne dozvoljavaju internet? :zgran:
 
Pa ja zato i pitam, razlikuje se od firme do firme. :) Mi imamo 200mb, ali mozes nazvati sluzbu za telekomunikacije pa ti ukljuce jos 1 gb. :) Smejurija.
 
Tako je na nivou celog EPS-a. Zabranjeno je i korišćenje 4-cifrenih brojeva, ne možemo recimo parking platiti, dakle samo razgovor i sms. Nekada je bio neki paket sa 1000 dinara, ali opet samo za pozive i obične poruke, skoro je zamenjen sa ovim paketom, ali paketom koji je "uštrojen".

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Moguće i moguće je da su kod nas napravili filter, da neki mogu koristiti net neki ne.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Tako je na nivou celog EPS-a. Zabranjeno je i korišćenje 4-cifrenih brojeva, ne možemo recimo parking platiti, dakle samo razgovor i sms. Nekada je bio neki paket sa 1000 dinara, ali opet samo za pozive i obične poruke, skoro je zamenjen sa ovim paketom, ali paketom koji je "uštrojen".
Tako i treba. Za razgovore unutar firme, a ko hoce da trosi van posla, neka kupi svoj broj, ne da drzava placa :)
Sta se radilo sa tim brojevima ranije...
 
Upravo tako.
Neki mamlazi su ranije slali poruke za neke nagradne igre ili sta vec i od tad su nam sve ukinuli [emoji16].

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
to za obične radnike, pretpostavljam da rukovodeći organi imaju sve flet na račun od preduzeće :)
 
1. Telenor Prenesi Play +XL (privatni)
2. VIP Nova 5 (privatni)
3. MTS Biznet 300 (službeni)

Što se Biznet paketa u mojoj firmi tiče, izboksovali smo neo minute, neo sms i 10 gb neta (nakon toga neograničen usporen) za svaki pretplatnički broj. [emoji1320][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
1. Telenor Prenesi Play +XL (privatni)
2. VIP Nova 5 (privatni)
3. MTS Biznet 300 (službeni)

Što se Biznet paketa u mojoj firmi tiče, izboksovali smo neo minute, neo sms i 10 gb neta (nakon toga neograničen usporen) za svaki pretplatnički broj. [emoji1320][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kolika je pretplata po broju?
 
1. Telenor Prenesi Play +XL (privatni)
2. VIP Nova 5 (privatni)
3. MTS Biznet 300 (službeni)

Što se Biznet paketa u mojoj firmi tiče, izboksovali smo neo minute, neo sms i 10 gb neta (nakon toga neograničen usporen) za svaki pretplatnički broj. [emoji1320][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako si to uspeo za Biznet 300?
 
Pretplata je 2550 din po broju. Pregovaralo se i bilo je bogme povuci potegni. :)
 
Za 2500 po broju ne da je trebalo neograniceni minuti, nego i telefoni ;)
 
Ja imam dva biz net 300 broja od dve različite firme ali mesečna pretplata 30 dinara :D
 
10gb neta ne, 2-5GB.

Do pre koje godine ni vece firme nisu mogle kod MTSa da ista uzmu mimo zvanicnog, bez da imaju vezu. Od kako je BizNet 300 ubacen, mnogo je lakse pregovarati.
 
Poslednja izmena:
U odnosu na 2017.:

skocio Telenor, MTS pao.
 
A u odnosu na 2010/11 je Telenor propao, MTS progledao :)
Interesatno je da je sada % na Benchu slican samom trzisnom udelu operatera, dok prvih godina to uopste nije bio slucaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno