Šta je novo?

Netscape 7 !!! prob

Born2Kill

Čuven
Učlanjen(a)
15.05.2002
Poruke
386
Poena
619
da li moze da se podesi kada kliknem na neciji mail da mi ne otvara netscpapeov nego outlook expres .........
strasno me ovo nervira !!!
hvala
 
Odes u control panel -> internet options -> programs i u email prozorcetu izaberes outlook express
 
Alexandar je napisao(la):
Odes u control panel -> internet options -> programs i u email prozorcetu izaberes outlook express

pa tako mi i stoji i nece da radi
zato sam i pitao 🙂
 
Ajd ovo probaj:
Udji u Outlook Express izaberi Tools->Options i klikni na This Application is the default Mail handler (Make Default)
 
pa i to je tako podeseno 🙂
da li vi koji koristite NS 7 imate isti prob ???

znaci i dalje nisam resio problem koji me strasno nervira ...... 🙁
 
A da deinstaliras Netscape? 😀
Zar nema neka opcija (ne znam za netscape ali ima u mozilla-i to bi bar trebalo da bude slicno) u preferences -> mail&newsgroups -> use mozilla mail as default mail client
 
iz IE i Opere radi lepo znaci otvori mi Outlook ali iz NS-a nece !!!
Kako ima li neko netscape i ima li ovaj problem ???
 
Upravo sam resio prob deinstalirao sam NS i instalirao ga bez njegovog sugavog dodatka za mail 🙂 i sve radi
 
Ja sam imao isti problem i nisam našao način da ga rešim. Onda sam instalirao samo browser bez ostalih džidža-bidža i radi kako treba tj. poziva Outlook Xpress (naravno, kada je jedini mail klijent nasistemu...)
 
Nazad
Vrh Dno