Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

A Opera, Firefox?
 
Sve što koristi Widevine DRM L3 (Firefox + svi Chromium derivati [a Opera je derivat"],koji obično i kradu Widevine library od Chrome-a) su limitirani na 720p.
 
Kucaš u pretrazi serbian ili croatian i izlistaće ti naslove.
 
Za komp, android box, android tablet itd. samo kodi.
 
Kucaš u pretrazi serbian ili croatian i izlistaće ti naslove.
Ako gledaš na kompu tj. Chrome možeš koristiti add on koji se zove Substital radi savršeno, možeš ubaciti titlove koje si skinuo sa podn.pisi ili t.tlovi.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Do sinoć gledao Kingdom ostalo još par epizoda treće sezone... vidim nema je u nastavi dalje...ukucam u search nema je nađem u istoriju link gdje sam gledao kaže nije dostupno u mojoj zemlji. O čemu se radi?
Upalio VPN na USA opet neće...
Ima li ko kakvo rešenje?
 
Jel se to meni cini ili se netflix otvorio po pitanju hrvatskih prevoda u zadnjih 2-3 meseca
 
Još od kraja prošle godine su agresivno krenuli lokalizaciju, sada su na 1100+ prevedenih naslova.
 
Ekstra. Zadnji put sam imao uplaćen netflix krajem prosle godine i stvarno nije bilo mnogo toga prevedenog. U svakom slucaju ovo su sjajne vesti da su zadnjih 4-5 meseci krenuli sa tom pričom :)
 
Ovaj novi animirani Sony film Mitchells vs Machines ima cak i Serbian audio, jos je i dobar film.
 
Zakupio Netflix na AE, jedan mesec, jedan uređaj = 1,78 EUR
 
Ima li razlike u gledanju netflixa preko eon uredjaja i preko aplikacije na tvu(samsung iz 2016-e).
 
Razlika je samo u tome što netflix ne možeš da gledaš preko eon-a, ostalo je sve isto.
 
Sada sam probao, radi i na Windows 10 i na Android mobilnom istoremeno (naravno može i odvojeno).

Koliko je sigurno ne znam ali godinama se kupuju različiti uređaji sa te mts Banka kartice i Aliexpress-a i sve je u redu.
 
Nazad
Vrh Dno