Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Testiraj ti to sad ovde šta Edge koristi, Widevine ili PlayReady :p


A i kad pustiš nešto na Netflix sajtu onda Ctrl + Shift + Alt + D pa vidiš šta piše za rezoluciju, bitrate i ostalo. Ista prečica radi i za Windows 10 app.
Kod mene je Edge i video sa linka koristi PlayReady DRM.

Netflix pusta 1080p (Sponge Bob movie).
 
@Envoy Eeee, al koji Edge? :p Koja verzija Windows 10... Budi precizniji :D Kod mene na Windows 10 build 2004 neće Edge-ium da koristi PlayReady ni kad se skroz disable-uje Widevine. A matori Edge su ubili / sakrili.
 
Microsoft EdgeVersion 89.0.774.76 (Official build) (64-bit)
Windows 10 Pro Education 19042.928
 
Da li.je.neko.kupovao.ove."netflix gift card" nznm da li moze.da.se.aktivira.kod nas....ima.usa, uk, can...uostalom slicno.kao.i za playstation ko ima...
Pa ako je neko.kupovao da podeli.utiske..
Hvala
 
Koja je poenta ovoga kada za 50e dobijas karticu koja vredi 50e?
 
60USD je gift card, to je 50e :D
 
Ako se kome javi slobodno mjesto za 4K Netflix neka piše u privatne. Pozdrav
 
Gde ima dopuna od 50e za 40e?

Ovo drugo nije prednost vec dodatna komplikacija, novac svakako mora da se skupi i uplati tome koji ce karticom da uzme pretplatu/gift card, ovo je samo dodatan korak da kupuje gift card i unosi ga na sajtu.
 
Ovde na forumu je covek prodavao od 30 za 15 evra.
 
Znam, ja sam ga kupio za svoju 4K "familiju", ali ne verujem da je to svakodnevni dil :D
 
Gledam svasta. Ne secam se vise tacno svega, evo nekih primera cega se secam i sta videh skrolajuci kroz "Watch it again"

How i met your mother
Big bang theory
Friends
Rick and Morty
Breaking Bad
Better call Saul
The 100
You
Family Guy
Brooklyn Nine Nine
Community
Final Space
The Good Place
How to sell drugs online
Dota
Suits
Sherlock
Gotham
Money Heist
The Last Kingdom
Vikings
Castlevania
Altered Carbon
Space Force
The Alienist

Od filmova nesto malo, mozda 10ak filmova
 
+1 za Love Death + Robots. Slučajno pustio... ono... kad ne znate šta ćete dok klopate. 🙂
Prikovala me, morao sam sve epizode da odgledam.
 
Gledam svasta. Ne secam se vise tacno svega, evo nekih primera cega se secam i sta videh skrolajuci kroz "Watch it again"

How i met your mother
Big bang theory
Friends
Rick and Morty
Breaking Bad
Better call Saul
The 100
You
Family Guy
Brooklyn Nine Nine
Community
Final Space
The Good Place
How to sell drugs online
Dota
Suits
Sherlock
Gotham
Money Heist
The Last Kingdom
Vikings
Castlevania
Altered Carbon
Space Force
The Alienist

Od filmova nesto malo, mozda 10ak filmova
Brate........
Svaka čast...

Gde ima dopuna od 50e za 40e?

Ovo drugo nije prednost vec dodatna komplikacija, novac svakako mora da se skupi i uplati tome koji ce karticom da uzme pretplatu/gift card, ovo je samo dodatan korak da kupuje gift card i unosi ga na sajtu.
Sve je tako...
Stvarno tesko..
 
Prva i druga sezona su mi bile baš dobre, a onda se videlo da su treću napravili samo da bi uzeli više para.
Četvrta je već bila dosta bolja i stvarno se nadam da će sada ova peta da okonča seriju.

Samo joj fali Prison break sindrom.
 
^ Nije problem Edge, Chrome imaju, ovde pričamo da TV aplikaciji iz MS Store nema tu opciju.
Razlog zbog kojeg "bežimo" od browsera je što je kvalitet slike lošiji, nema 4k rezolucije i tako...
 
Trazio sam malo na ovom topiku ali nisam nasao odgovor.
Da li je neko provalio foru da se Netflix placa sa paypalom?
 
Nazad
Vrh Dno