Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

promenio sam sada broj na kolegin. ajde bas da probam sa podrskom. neki savet?
sta ako me pitaju zasto mi je srpska kartica?
 
promenio sam sada broj na kolegin. ajde bas da probam sa podrskom. neki savet?
sta ako me pitaju zasto mi je srpska kartica?
Nema podrška uvid u tvoju karticu. Oni će ti poslati sigurnosni obrazac koji trebaš ispuniti sa podacima o kartici.
 
PROOSLA KARTICA SAMA OD SEBE.

OK, nije bas skroz sama od sebe. :D
Sta sam uradio.
Promenio broj telefona sa srpskog na turski (pravi aktivni broj).
Kada sam odmah po promeni broja pokusao da registrujem karticu (Mobi banka), izbacio mi je gresku kao i ranije.
Posle nekih pola sata, reko daj bzvz da probam jos jednom dok ne kontaktiram podrsku i PAF, stize mi istog momenta poruka da su mi zaduzili racun za 1 EUR, a kolega pita jel ovo za tebe stiglo meni na sms nesto :D

1706192178094.png
e sada, do kada ce da radi, videcemo :D
 
I meni noćas skinuli karticu MasterCard Aik Banka, ubacio sam giftcard preko Turgame i sve prošlo kako treba, ali reko ajde da probam da ponovo dodam istu karticu.
Ubacio podatke, rentirao turski broj, stigao SMS i bez problema prošla kartica.. Sad mi je opet ona kao primarno sredstvo plaćanja, ali imam kredita do 25.02. , pa ćwmo videti šta će se tada desiti.
Uspeo i ja da vratim karticu kao primarni način plaćanja.Samo mi kaži kako da na onom sajtu gde uzimam virtuelni broj mogu da doplatim dolar,dva da imam na stanju.Koju god opciju da probam neće da prodje?
 
Uhh, ja sam tu uplatio par dolara još pre neku godinu, i još uvek imam na stanju oko 2 usd. Ne mogu da se setim, ali znam da nisam imao problem kod plaćanja. Mozda su nešto menjali, pa sad neće, nemam pojma.
 
Ponovo dižu cene, jutros u 4h mi stigao mejl da poskupljuje na 229,99TL premium😆
 
meni obicno email sa najavom poskupljenja stigne jedno 3 meseca posle prvog infoa ovde na forumu...
taman da inflacija pojede poskupljenje :D
 
Mogli bi i ovi na Turgame da isprate poskupljenja pa da uvedu gift cards od 300 i 500 TL.
 
Da li ima neki Netflix log da se vidi ko koristi account? Recimo, ako se ulogujem sa novog uredjaja, moze biti drugi browser, dobijem email za novi login.

Ali ako se ulogovalo na uredjaj davno, ne mogu nikako da nadjem kada/da li taj uredjaj koristi account.
 
Da li ima neki Netflix log da se vidi ko koristi account? Recimo, ako se ulogujem sa novog uredjaja, moze biti drugi browser, dobijem email za novi login.

Ali ako se ulogovalo na uredjaj davno, ne mogu nikako da nadjem kada/da li taj uredjaj koristi account.
Screenshot 2024-01-27 at 22.46.52.png
 
Well fck, jesi me i obradovao. But thx. :D

image.png
 
Krenem da otkazem netflix pa se kontam, da li osoba, kojoj sam dao login podatke, i dalje gleda. Sad vidim da koristi pa mi zao otkazati.

Nista neka stoji. Thx.
 
Dok mogu sva 4 slota da gledaju preko TVa,ne zalim se.
Baš to i jedino to me i dalje drži kod turaka sad kad su mi izbacili karticu. Vidim da su neki ljudi ovde uspeli da je vrate, ali nešto mi se baš ne cima više oko toga, čim su je jednom izbacili mislim da od toga više nema ništa...
 
Meni izbacili karticu ali malopre je vratili, nisam ni skontao da su je izbacili, izabrao prepisku sa podrskom, dobar dan je l mozete da dodate moju ViSA karticu za placanje, moze ali prvo moramo da vas pitamo..da li se slazete da vam prosledimo formu...da posaljite, popunio....odmah stigao mail da je kartica dodata...i u prepisci pitali je l sad ok, jeste hvala lepo, molim lepo...5 minuta posla...komunikacija sa Shivom 😀
 
Pozdrav svima imam jedan "Problem "Ja sam delio sa komsijom nalog do juce i sinoc mi je stigla poruka "Tvoj televizor nije dio Netflix kucanstva za ovaj racun" bla bla bla nije tvoja adresa?Izradi racun i uzivaj u vlastitom Netflixu vec danas " I dole stoje opcije "Jesmo li pogrijesili?Imas opciju. Azuriraj net flix kucanstvo i putujem i to je to....Da li je neko imao ovaj problem.Mislim znam da nije legalno ovo sto radim ali ono :D Ja sam nov u ovom svetu svega par meseci.Sve najbolje.
 
Poslednja izmena:
Znači da možete samo preko jednog TVa da gledate dok ostali slotovi mogu preko fona i tableta.
 
Pozdrav svima imam jedan "Problem "Ja sam delio sa komsijom nalog do juce i sinoc mi je stigla poruka "Tvoj televizor nije dio Netflix kucanstva za ovaj racun" bla bla bla nije tvoja adresa?Izradi racun i uzivaj u vlastitom Netflixu vec danas " I dole stoje opcije "Jesmo li pogrijesili?Imas opciju. Azuriraj net flix kucanstvo i putujem i to je to....Da li je neko imao ovaj problem.Mislim znam da nije legalno ovo sto radim ali ono :D Ja sam nov u ovom svetu svega par meseci.Sve najbolje.
Ako deliš sa komšijom i ako ste blizu pa vidite jedan wifi možete da nakačite oba ili više televizora na isti wifi i onda nećete imati to ograničenje.
Pogrešno se ovde non stop potencira da može samo jedan smart tv, može i više ako su nakačeni na istu mrežu, na isti ruter takoreći.
P.S. možda možeš i kabl od komšije da provučeš
 
Ako deliš sa komšijom i ako ste blizu pa vidite jedan wifi možete da nakačite oba ili više televizora na isti wifi i onda nećete imati to ograničenje.
Pogrešno se ovde non stop potencira da može samo jedan smart tv, može i više ako su nakačeni na istu mrežu, na isti ruter takoreći.
P.S. možda možeš i kabl od komšije da provučeš
Ok druze hvala na odgovoru,Daleko smo za kabli,Pokusacemo nesto ako ne moracu da platim ili nema netflix :D
 
Nazad
Vrh Dno