Šta je novo?

Netflix app modding

kalehrl

Slavan
Učlanjen(a)
27.03.2007
Poruke
1,982
Poena
415
Ovde cu kaciti moddovane verzije Netflix aplikacije za Android boxove bez zvanicne Netflix sertifikacije sa naglaskom na one koji se mogu naci kod nasih operatera kao sto su Supernova i EON. Za sada imam 3 verzije - EON Kaon, EON SDMC i Supernova Move:
EON Kaon:
EON SDMC:
Supernova Move:
 
 
Jeste jer moraš imati plaćen Netflix da bi radilo. Samo umesto SD gledaš full HD kvalitet.
 
Predpostavljam da 4K filmove gura u full HD-u ili gresim?
 
Mislim da je full HD maksimum. U nekoj starijoj verziji prikazuje 4k da je dostupan ali niko nije dokazao da zaista pušta 4k.
 
Ovde cu kaciti moddovane verzije Netflix aplikacije za Android boxove bez zvanicne Netflix sertifikacije sa naglaskom na one koji se mogu naci kod nasih operatera kao sto su Supernova i EON. Za sada imam 3 verzije - EON Kaon, EON SDMC i Supernova Move:
EON Kaon:
EON SDMC:
Supernova Move:
Hvala, instalirao na eon i radi odlicno ;)
 
Kaon. Radi odlično!
 
Na KAON radi dok ne gasiš box. Posle ne možeš gledati Netflix filmova i serija, ostale može. Rešenje je reset boxa i Netflix ponovno radi do prvog gašenja boxa. Možda bi pomoglo čiščenje RAMa boxa?
 
Јел има неко модовану Роккр апп без реклама?
 
Na KAON radi dok ne gasiš box. Posle ne možeš gledati Netflix filmova i serija, ostale može. Rešenje je reset boxa i Netflix ponovno radi do prvog gašenja boxa. Možda bi pomoglo čiščenje RAMa boxa?
Ja nikada ne gasim box pa prestanu da rade Netflixovi naslovi, ja koristim "rešenje" da čupam hdmi iz boxa pa vratim i onda prorade naslovi (pročitao na nekom forumu). Ako neko nađe bolje rešenje neka piše.
 
Tu onda brljavi HDCP "handshake"?
Za KAON je i poznato da zna da brljavi HDMI output kad se vraća iz stand-by ili kad se na TV-u menja input / source pa ponovo vrati na HDMI port na kojem je KAON.
 
Kupis wifi uticnicu i ne moras da dizes dupe iz kreveta, tako ja radim 😁
 
Pa neće da gasi ceo box, nego "samo" da "resetuje" HDMI kabl :D :D
 
Pa, imas raznih, na primer Sonoff S26 ili neka slicna, instaliras aplikaciju na mob. i palis ili gasis nakaceni uredjaj po potrebi, bukvalno je kao da iscupas uredjaj iz struje i vratis ga u struju (zna EON da zabode), a guzicu ne pomeris iz kreveta, ja i luster i sobne lampe i EON i klimu i jos gomilu stvari imam povezane tako na wifi i samo klik po potrebi 🤣
 
Ima li neko sa novim EON boxom da testira Netflix apk?
Box je CHOTT0102.
 
Od nekog lika iz Hrvatske. Nijedan od postojeća 2 EON Netflixa nije radio. Onda se setih da je neko na ovom forumu pomenuo novi EON box. Ispostavilo se da je baš taj novi imao.
 
Ja nikada ne gasim box pa prestanu da rade Netflixovi naslovi, ja koristim "rešenje" da čupam hdmi iz boxa pa vratim i onda prorade naslovi (pročitao na nekom forumu). Ako neko nađe bolje rešenje neka piše.
Je li čupaš hdmi na "živo" ili TV i box mogu biti i ugašeni? Kod mene na Kaon boxu super radi app, osim ove sitnice sa Netflix naslovima.
 
Kod mene na Eon Kraon-u modovana app radila dva meseca. Od juce imam error code NV-6-404... Ima li neko slican problem?
 
Masovno se prijavljuju problemi. Netflix izgleda pooštrio detekciju uređaja. Meni i dalje radi na Move boxu. Više detalja ovde na telegram grupi:
Da ,bas sam citao na temi na xda, dosta njih prijavljuje gresku..
Probao sam svasta al nema resenja trenutno. Ostaje mi da cekam , da strimujem sa PC-a , ili mozda kupovina nekog mi box/sticka...
 
Nazad
Vrh Dno