Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Imao sam neki DOS program radjen pod Cliperom (baza podataka za recnik). E, sad program je unisten ali su ostali filevi sa extenzijama .DBF i .NSX . Da li mogu nekako da vidim te file-ove tj. cime otvoriti te file-ove!
Verovatno ne mogu da se lepo otvore (znaci da dobijes pregled kakav je u programu) ali probaj sa notepadom ili tako necim da otvoris. Eventualno promeni extenziju u mdb ili sl. pa probaj sa accessom.