Šta je novo?

Nece win

Seasonic naravno hoce da uvazi garanciju, ali slanje za germaniju i carina posle iznelo bi me dosta.

Al znate neki servis ili nekog ko zna da vrati u zivot ovo napajanje trebace mi za drugi komp?

Narucio sam od madjara evga supernovu g2.
 
Da javim sta sam uradio.Kupio supernovu g2, patriot blast uradio hdd regenerator.Hdd radi bez problema helth je pao na 80% ali sve sljaka bez problema.Jos seasonica negde da servisiram da ostane za drugi komp posto daje znake zivota.
 
Poslednja izmena:
Seasonic zavrsilo u caletovom kompu koja je neka stara masina sa sempronom nekim.Izgubilo snagu , koji deo se tacno menja u napajanju kada izgubi snagu?
 
Da ne otvaram novu temu imam sledeć problem. Naime, uzeo sam sebi usb tastaturu(predpostavljam da je do nje, pošto do sada nije bilo problema), i nakon paljenja, PC prvo ode u bios. Kada izadjem izadjem iz BIOSA, nastavlja se normalan booting sistema. U čemu je tu caka, gledo sam boot redosled i na prvom mestu je SSD ....?
 
Da ne otvaram novu temu imam sledeć problem. Naime, uzeo sam sebi usb tastaturu(predpostavljam da je do nje, pošto do sada nije bilo problema), i nakon paljenja, PC prvo ode u bios. Kada izadjem izadjem iz BIOSA, nastavlja se normalan booting sistema. U čemu je tu caka, gledo sam boot redosled i na prvom mestu je SSD ....?
Vidi u BIOS-u da li je namešten USB na "Legacy".
 
Nazad
Vrh Dno