Šta je novo?

Nece da me prijavi u gmail nakon sto sam kupio nov racunar

Guky

Zapažen
Učlanjen(a)
02.07.2024
Poruke
18
Poena
5
Dakle nakon sto sam uzeo komplet nov racunar ddr5 ,nece da me prijavi u gmail.Ukucam gmail,lozinku zatim mi trazi broj mobilnog,dam im i onda napise da trenutno ne mogu poslati kod radi zastite jer je vise puta bezuspesno pokusana prijava.I tako vec nedelju dana.
 
Dakle nakon sto sam uzeo komplet nov racunar ddr5 ,nece da me prijavi u gmail.Ukucam gmail,lozinku zatim mi trazi broj mobilnog,dam im i onda napise da trenutno ne mogu poslati kod radi zastite jer je vise puta bezuspesno pokusana prijava.I tako vec nedelju dana.

Imao sam pre par dana taj problem. Uspeo sam da izmenim šifru. Nije hteo da se loguje. Zapravo mi je poslao na taj mail na koji hoću da se logujem. Rešenje je jednostavno. Pošto druga opcija nije radila, išao sam ha hepl ili tako nešto i posle je počelo da radi. Ako mi slikaš mogu tačno da ti kažem.
 
zzz.png
Znaci ukucam gmail.lozinku i ovo mi izbaci.A proslo nekoliko dana.
 
Kad previše puta pokušaš da uradiš login sa pogrešnom lozinkom, zaključaju ti nalog na 7 dana, svaki put kad ponovo pokušaš, produžiš taj period za još 7 dana. Sad moraš da čekaš nedelju dana da ponovo pokušaš.

The "Too Many Failed Attempts” message can happen when you “spam” the recovery system with too many failed recovery attempts. You'll have to wait at least a week before trying again. Don’t make any recovery attempts during this time as that may just reset the timer.
 
da li imaš 2 step verifikaciju ?
 
Znaci da cekam 7 dana?
Bilo je i toga 2 verifikacija isto mi kaze da sam mogo puta pokusao,i da pokusam kasnije.
 
Proslo vise od 7 dana.Pokusao opet isto.Molim vas imate li neko resenje?
 
Jednostavno napise niste dovoljno podataka dali da bi bili sigurni da sam to ja.
 
Ljudi imate li neko resenje?Jer mozda treba da se ceka 14 dana?
 
Nadam se da imaš neki drugi način da pristupiš nalogu? Da ti nije neko oteo nalog?

Da li si aktivirao windows nekim krekom na novom kompu? Da li ti je uopšte bio dostupan mejl bilo kad posle instalacije?
 
Čekaj, jesi li logovan na gugl nalog na mobilnom? Imaš li tu prostup mejlu i ostalim servisima?
Jesam ali pod drugim gmailom.Odjavio sam se i pokusao da se ulogujem pod gmailom koji imam na kompu.(koji mi google blokira)
Nadam se da imaš neki drugi način da pristupiš nalogu? Da ti nije neko oteo nalog?

Da li si aktivirao windows nekim krekom na novom kompu? Da li ti je uopšte bio dostupan mejl bilo kad posle instalacije?
Imao ddr4 komp,reinstalirao sam windows,kupio nov ddr5 i nov hard,u servisu su mi instalirali neki bolji windows.Probao sam i sa starog ddr4 kompa da se ulogujem dzabe.
 
Da li su ti neke poruke stizale na telefon dok je komp bio na servisu? Stižu nofitikacije na telefon gde ti je taj nalog ulogovan ako krene neko da čeprka. Očigledno ti je šifra promenjena, pa ako to nisi ti uradio, neko drugi jeste. Da li si imao bilo kakvu drugu zaštitu gmail naloga sem šifre? Google nekad pusti posle nekog vremena staru šifru, ali potrebno je da postoji još neki metod da utvrde da si to ti.
 
Nisu nikakve poruke stizale.Lozinka je dobra nego kao sto sam rekao pored lozinke trazi mi broj mobilnog da mi posalje kod,i kada im dam broj mobilnog napise mi to "zbog velikog pokusaja prijavljivanja pokusajte kasnije".Inace ne koristim mnogo drustvene mreze,youtube ...Nisam popularan kako reci, tako da ne znam zasto bi mi neko krao nalog.
 
Ludi jel ikako moguce stupit u kontakt sa google.
 
Jako teško sa besplatnim gmail. Ako imaš makar platni Google One, može se ponekad doći do žive podrške. Ako imaš Youtube kanal onda je moguće preko Youtube podrške na Twitteru dobiti formu za otvaranje tiketa youtube podršci, a onda oni mogu da je podignu na Google support.

Da li si probao sa telefona da se uloguješ, a ne sa kompjutera? Google voli da vidi kad su nalozi problematični da dolaziš sa uređaja koji poznaje.
 
Probao sam i sa telefona dzabe.Ono sto mi nije jasno,da li oni znaju da se uvek sa istog modema (SBB)od kuce prijavljujem vec 10 godina.Ovo mi je vec treci racunar.Imao ddr3 pa ddr4 sada ddr5.Kada sam presao na ddr4 nikakvih problema nije pravio osim sto mi je trazio broj telefona za kod.I broj mobilnog i provajder (A1) mi je takodje isti preko 10 godina Jel imaju oni ip adresu?
 
Do sada su masu puta menjali politiku privatnosti i vidim da su promenili dosta stvari, da si bio ulogovan na fonu ne verujem da bi imao problem jer kad se loguješ preko PC obaveštava te na koji model fona ti šalje kod jer si tamo već ulogovan i šalje obaveštenje o prijavljivanju sa novog uredjaja. Kod promene passa i ako je zaboravljen a radiš preko PC menja ga automatski na oba uredjaja, ovo je iz prve ruke jer sam morao skoro da otvaram mail na PC a da ne kopam po artijama menjao sam pass kao zaboravljen.
 
Probao sam i sa telefona dzabe.Ono sto mi nije jasno,da li oni znaju da se uvek sa istog modema (SBB)od kuce prijavljujem vec 10 godina.Ovo mi je vec treci racunar.Imao ddr3 pa ddr4 sada ddr5.Kada sam presao na ddr4 nikakvih problema nije pravio osim sto mi je trazio broj telefona za kod.I broj mobilnog i provajder (A1) mi je takodje isti preko 10 godina Jel imaju oni ip adresu?
Ka bi neko hteo da proveri, lako bi zaključio da si to ti. Ali pošto je sve automatizovano, svašta može da bude.
Probaj sa podrškom, pa možda na kraju i uspeš da vratiš nalog
 
Nazad
Vrh Dno