Šta je novo?

Ne radi touchpad

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,300
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Naime postavio sam ovo pitanje na drugom podforumu,ali ipak je ovo pravo mesto.
Posedujem HP Pavilion 17 sa windows 8.1 OS,kupljen nećete verovati pre tačno 5 dana,a već se pojavio prvi problem,juče kada sam došao kući primetio sam da mi tačped ne radi,ali se posle pola sata opet vratio u "život" i posle stavljanja laptopa u režim spavanja opet je zablokirao i tako već ceo današnji dan.
Probao sam sa instalacijom drajvera,ali ne znam da li predhodni treba obrisati.
Do čega je problem?
 
Možeš li mi objasniti kako se to radi

I samo još da kažem da sam preključe instalirao nove drajvere,možda je o toga
 
EDIT:Otkrio sam kako se to radi,ali kako da izaberem datum na koji hoću da ga vratim
 
Untitled.jpg
Znači mogu da biram samo između ovoga
 
Da li imas na tastaturi neku Fn+F?? kombinacije kojom mozes da ukljucis ili isključis touch pad. Ako ni tako neće, ugasi laptop, izvadi bateriju, sacekaj malo, vrati bateriju pa probaj ponovo.
 
Upravo cekam da se zavrsi restore.Koliko otprilike traje
 
Ako je sporiji kompijuter , moze i pola sata da radi...
 
Ok hvala,javljam
 
Posle svega,touchpad proradio,hvala vam punooo,ali mi se u metro startu,nista ne pojavljuje samo plocice bez naziva aplikacija,cak ni sistemskih
 
Sad se sve pojavilo,ali i dalje aplikacije se sporo otvaraju,u task menageru mi je pod stavkom disc 100%
 
1. Ugasi Windows Update.

2. Obrisi McAfee.

3. Pogasi sve bespotrebno sa start up-a ovako:

Capture.PNG
 
A mora McAfee da se brise
 
Izgleda da mom kvaru nema resenja,ama bas ni jedna aplikacija nece da se ucita stalno vrti u krug,cak i opera,chrome,inetrnet explorer.
Pomagajte,ili ide u servis
 
Izgleda da mom kvaru nema resenja,ama bas ni jedna aplikacija nece da se ucita stalno vrti u krug,cak i opera,chrome,inetrnet explorer.
Pomagajte,ili ide u servis

01.11.2014., 22:10
Markic

A mora McAfee da se brise

ne vide ti se postovi , to jest vide se samo kada odes na napredne opcije , i dalje forum ima problema , sta da ti kazem druze , nesto ti usporava kompijuter , neki program , jel si obrisao mscafe?
 
ne vide ti se postovi , to jest vide se samo kada odes na napredne opcije , i dalje forum ima problema , sta da ti kazem druze , nesto ti usporava kompijuter , neki program , jel si obrisao mscafe?

Znaš kako,posle ponovnog vraćanja sistema,sve radi normalno osim stora,koji kada se nešto downloaduje,samo ozbacuje pending.
 
Nazad
Vrh Dno