Šta je novo?

NBA 2k13 by Jay-Z

rastafarian

Čuven
Učlanjen(a)
14.01.2003
Poruke
2,594
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D, BeQuiet! Dark Rock 4
Matična ploča
GigaByte B650 Aorus Elite AX
RAM
2 X 16GB DDR5 Kingston PC6000 KF560C36BBEAK2-32 FURY Beast RGB EXPO
GPU
MSI RTX4070 12GB, SUPER 12G GAMING X SLIM
Storage
2TB SSD Kingston KC3000 M.2 NVMe
PSU
FSP Hydro G PRO ATX3.0(PCIe5.0) 1000W, PPA10A2413
Kućište
BeQuiet! PURE BASE 500 FX Black
Monitor
Gigabyte 32
Laptop
Lenovo Idea pad gaming
Tablet
iPad, Samsung tab S9 ultra
Mobilni telefon
iPhone 15 proMax, Fold5, S24Ultra
Pristup internetu
  1. Optički internet
Igra ja demo,ima nekih izmena driblinzi se sada vrse na desnoj palici,a prilikom suta morate drzati L2 dugme.Ostalo sve je manje vise isto.
Hahahaha. Manje vise isto! Igrica je promenjena iz korena. Ima oko 2000 novih animacija, uveli su Signature Skills (http://nba2k4life.com/2012/09/02/nba-2k13-signature-skills-in-depth/) koji uvodi RPG element, sam gameplay je drasticno poboljsan, vratili su da mozes da pratis statistiku igraca i koji Signature Skill je aktivan (gornje dugme na D-Pad-u),odbrana je drasticno poboljsana i sve je toliko fluidnije da nemam reci.
Jedina mana za sada po meni jeste sto su driblinzi prebaceni na denu palicu.
Sve u svemu znacajna poboljsanja u odnosu na odlicni NBA 2K12!
 
Hahahaha. Manje vise isto! Igrica je promenjena iz korena. Ima oko 2000 novih animacija, uveli su Signature Skills (http://nba2k4life.com/2012/09/02/nba-2k13-signature-skills-in-depth/) koji uvodi RPG element, sam gameplay je drasticno poboljsan, vratili su da mozes da pratis statistiku igraca i koji Signature Skill je aktivan (gornje dugme na D-Pad-u),odbrana je drasticno poboljsana i sve je toliko fluidnije da nemam reci.
Jedina mana za sada po meni jeste sto su driblinzi prebaceni na denu palicu.
Sve u svemu znacajna poboljsanja u odnosu na odlicni NBA 2K12!

Da ja igrao demo,a ti citao placeni hvalospev,osim onoga sto sam naveo sve ostalo manje vise isto.
 
Naravno da nije promenjena iz korena :)

Igrao sam malo full verziju za xbox. Izmene su suptilne i svode se na promenjenu funkciju desnog thumbsticka (kojim se izvode finte a LT je modifier), neke sitne graficke izmene (promenjen shot feedback graficki prikaz) i poneka animacija... Signature skills jos nisam isprobao ali cisto sumnjam da toliko drasticno uticu na gameplay.
 
Da ja igrao demo,a ti citao placeni hvalospev,osim onoga sto sam naveo sve ostalo manje vise isto.

Momak ti si ocigledno malo igrao NBA 2K10&11 i nisi neki fan kosarke. Gameplay, kao i sama igra, su znacajno poboljsani. To mogu da kazem jer su NBA2K igre maltene jedine koje igram tokom cele godine. Mislim da je glupo relativizovati najbolji sportski serijal koji je ikada napravljen.
 
Igrao ja demo na xbox360, poboljsanja drasticna,mnogo mnogo realnije od 12-ice..Milina za igrati,odusevio sam se:)
 
Momak ti si ocigledno malo igrao NBA 2K10&11 i nisi neki fan kosarke. Gameplay, kao i sama igra, su znacajno poboljsani. To mogu da kazem jer su NBA2K igre maltene jedine koje igram tokom cele godine. Mislim da je glupo relativizovati najbolji sportski serijal koji je ikada napravljen.

Igrao sam dosta NBA2K12 nazalost dok mi se nije slomio disk. Jedina razlika je sto se driblizni vrse desnom pecurkom i nepotrebno je zakomplikovano izvodjenje suta. Grafika je identicna.
 
Ma bitno da je izašlo novo izdanje najbolje simulacije košarke na svim platformama. Ja sam serijal igrao još od nastanka na Segi Dreamcast i tada je jeo NBA Live za doručak. Zadnjih 5 godina ne igram uopšte (otkad otvorio igraonicu ne igram ništa) ali vidim da je NBA 2K najpopularnija igra posle PES-a u igraonici. A po kvalitetu sigurno je najkvalitetnia sportska simulacija - FIFA i PES deluju kao ružni pačići naspram nje.
 
Lik sa IGN-a je ispljuvao igru što nema tutorial za nov sistem. U par navrata se osvrnuo na to. Igra poseduje Training camp gde je sve lepo objasnjeno u vise od 100 "lekcija".
Mene je igra oduševila. Konačno je zabavno i svrsishodno igrati odbranu.
 
Nazad
Vrh Dno