Šta je novo?

Navigon Igo8 problem

Zvone

Slavan
Učlanjen(a)
12.04.2005
Poruke
230
Poena
320
U pitanju je Navigon 7310 nikako da pokrenem neki drugi softver (igo,miomap) probao sam razne verzije ali nista nisam uspeo da uradim,instalirao sam miopocket i kad pokrenem igi samo se za trenutak pojavi njegovo ucitavanje i posle toga se resetuje i vrati me na pocetak u wince ili mi se pojavi poruka "the aplication failed to start last time.do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs track and setings"
Bilo kakva pomoc..
 
Ne mogu da verujem da ne mogu nista da nadjem na netu u cemu je problem sa ovim uredjajem ajde ima li neko ko zna kako da ovo proradi

Navigon mapa Srbije je pokrivena neverovatnih 8% !!!
 
Poslednja izmena:
Prvo nadji jednu praznu sd karticu od min 2GB, skini onaj program sto sam okacio u temi za Navigon 4310, pa skini igo amigo sa onog linka koji sam ti poslao na pm.

Ali ako imas win ce 6, tesko da ces pokrenuti bilo koji drugi sw na tom uredjaju, tj ako i pokrenes sw, nece ti hteti pronaci port i brzinu za gps.
 
Kada ga zakacis na komp, vidis li fajl autorunce.exe bilo gde? Ako da sacuvaj taj fajl negde a na netu pronadji mortscript i njime zameni originalni autorunce.exe. Napravis autorunce.mscr (obican txt fajl samo preimenujes) fajl u kom popunis putanju do alternativnog navi softvera ( po mom iskustvu jedino iGO Primo hoce korektno da proradi upravo zbog problema sa nalazenjem GPS prijemnika) i sacuvas ga pored autorunce.exe-a. Za detaljnije uputstvo slobodno pitaj.
 
Uradio sam to samo me interesuje sta treba da stoji u putanji, mozda nesto ovako

[folders]
app="Storage Card/Primo"
 
Pozdrav imam Navigon 40 Premium, i USPIO sam da rijesim problem instalacije IGO 8 ili PRIMO ili bilo koje navigacije. OVAKO
U internu memoriju uredjaja tj folder ManualReader sam kopirao igo.exe i ostatak potrebnih fajlova i foldere (content.....), zatim sam preimenovao fajl ManualReader.exe
u ManualReader1.exe a naziv ManualReader.exe dao sam igo.exe RAZUMIJETE sta sam uradio. Jel tako. Onda sam ugasio navigaciju. Ukljucio, odmah se pokrenuo standardni NAVIGON softwer ALI sad nastaje MAGIJA. KAD SE pojavi pocetni ekran odaberi u DNU OPCIJA pa PRIRUCNIK. EEEE sad pokrene IGO ili PRIMO. Na ovaj nacin navi sama ukljuci GPS prijemnik i on radi, a IGO bez problema detektuje GPS podesavanja. Ko me razumije shvatio je, LUDO. Hvala pisite na [email protected]. ПОЗДРАВ ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ......
 
Nazad
Vrh Dno