Šta je novo?

Narucivanje iz inostranstva!

:) U podgorici najaca karta shto se moze naci je 9600xt 5700ultra i ponekad se moze naci i 9800pro. Galaxy Glacier je sjajna kartica i to samo zbog Artica na sebi,a po performansama je slicna kao i sve 6800. 2.2ns memorija su garancija za odlican overclock.Jedino sto me brine kako da znam da karta koju dobijem bude u AGP verziji??Shta ako mi ne daj boze dodje pci express verzija karte?Na sajtu u sepc. ne pishe nishta a ni sa slike se ne moze vidjeti http://www.chillblast.com/customer/product.php?productid=16716 evo ovdje je spec kartice.
 
dobro je pa si je prvo narucio, a posle proverio ;) cini mi se da je AGP gledajuci slot...
 
BitrAtE je napisao(la):
Jedino sto me brine kako da znam da karta koju dobijem bude u AGP verziji??Shta ako mi ne daj boze dodje pci express verzija karte?Na sajtu u sepc. ne pishe nishta a ni sa slike se ne moze vidjeti
Pa ništa ako ti dođe PCIE ti je lepo prodaj :D . A obavezno javi dal je stiglo sve ok, i koliko te izađe carina ili šta će već postman da ti naplati...
 
Evo josh ne stize proshlo je 5 dana a oni su dali rok da stize avionom do 5 dana :D No nema veze chekacu..
 
I? Sta je bilo BITRATE?
 
E samo sto se tice te Galaxy Glacier evo pored mene stoji jedan 6800GT 256 GDDR3, sa tim Articom na sebi donet iz Hong Konga i naravno - ne radi. Tako da ono - tebi zelijm srecu da ne bude ko meni. Makar sam original Far Cry dobio.
 
face je napisao(la):
E samo sto se tice te Galaxy Glacier evo pored mene stoji jedan 6800GT 256 GDDR3, sa tim Articom na sebi donet iz Hong Konga i naravno - ne radi. Tako da ono - tebi zelijm srecu da ne bude ko meni. Makar sam original Far Cry dobio.
U jebote al si me prepao sad nadam se da ce ipak da radi jer na stranim forumima je puno njih s ovom karticom i koliko sam vidio samo se jedan lik pozalio na artifekte pri default klokovima...Inache poste su se tek danas otvorile tako da kartu ocekujem ovih dana.Inache shta ces sad s karticom?Garancija?
 
jel stigla ili nije??? bas me interesuje! :d
 
'sti slep ? :) pa vidis da je napiso coek' da nije stigla :)
 
Pa malo teze garancija s'obzirom da do iste imka 15 000 kilometara. Ne znam mozda nesto iskombinujem mada sam vec uzeo Sparkla. Ali opet pazi ja sam taj GT platio 300 eura, tako da pretpostavljam kolko para tolko muzike.

Probacu sa novim napajanjem mada sumnjam da joj treba vise od cfieftec 360w. Pogotovo sto na tom istom napajanju su radili i 9800pro i 6600gt.
 
GT za 300e?? Uf pa nije ni cudo shto nece da radi...To ti je neko zestoko uvalio...jer se GT od Galaxy krece od 390-440e
 
ma jok, kuppljeno u trznom centru u sred Hong Konga, ima i garanciju i sve.
 
gx-x je napisao(la):
'sti slep ? :) pa vidis da je napiso coek' da nije stigla :)
mozda je stigla danas? :d
 
face je napisao(la):
Probacu sa novim napajanjem mada sumnjam da joj treba vise od cfieftec 360w. Pogotovo sto na tom istom napajanju su radili i 9800pro i 6600gt.
Moguće da je do napajanja, lično iskustvo kaže da se Chief 360w i 6800 ne vole previše..
 
za 300e trebalo bi da peva ko pavaroti....primi moje saucesce
 
Pa nemam pojma kad je zabodem i upalim, krene da se buduje ali je slika sva izdeformisana u nekim karo bijama. Tipa raznobojni kvadrati itd. jedva se razazna nesto. Sad to mi se prvi put desilo, ja sumnjam da je do napajanja jer sve ostalo radi na njemu, mada ne znam kako se manifestuje problem kad je do napajanja.

Inace sama kartica je prevelika, meni u Chieftec Dragon cini mi se, midi, staje knap, ali bas knap, znaci moram da pomeram ide konektore sa hdd-a, tj. da ih iscupam prvo, pa stavim karticu, pa ih nekako gurnem nazad. I onaj kuler je nenormalan zauzmem mi pci slot pored, sto mi uopste ne treba, jer nisam o/c-er tako da me zabole dal moze da ide na 1200 mhz za core ili kako vec.
 
gx-x je napisao(la):
za 300e trebalo bi da peva ko pavaroti....primi moje saucesce
wtf?? 300e je premalo za 6800gt(ja sam 6800 GG platio te pare) posebno za Galaxy Glacier koja je i skuplja od vecine 6800 zbog svog qlera i zbog 2.2ns memorije..
 
Poslednja izmena:
bitrate, vidim da si i ti poshao stopama M3ja, pa ubacio u signature komponente koje josh nemash. Znas kako je on proshao za njegovu 6800LE@GT i ostalo ;)
A ako ti prodje ta avantura, i ja bih ponesto narucio, nabavih vizu :)
 
Pa nemam pojma, pazi cale je uzimao jos dosta tehnike dok je bio u Hong Kongu i u odnosu na nase cene je dosta jeftinije tj. ovi nasi su preterano bezobrazni.

Npr. 7610 je platio 380 eura, naravno original nokia u original nokia pakovanju itd. , a ovi nasi dzukci dekodirane telefone prodaju za te pare, a takvu box nokiu u comtrade verovatno daje za jedno kilo zlata. Ili neka kamera Sony DCR cini mi se je oko 812 dolara sa brdo opreme koji ti daju za dz, a kataloska cena iz Sonijevog kataloga je 799 dolara. Tako da sto da ne moguce da je ta cena. Nasao je bio i par GT-ova po 380 eura al kad vide ovo za 300 ustekao se i uzo ovo (i zajebo ocigledno).
 
300E je cena za GT u USA (400$) i to BFG-ov GT, ne neki krsh...a ne u hong kongu koji je u odnosu na nas, na pljucomet od fabrike gde se pravi :D
 
http://www.pctoyland.com/

Jel neko probao sa ovog sajta http://www.pctoyland.com/ ????
Pise da salje u YUGOSLAVIJU? A? Sta kazete? Daj boze da moze da narucim zalman 7700-cu! :banana: poz...
 
Ovaj zadnji site je dosta povoljan , evo bas sad gledam hladnjak hyper 6 ,,kosta oko 35 $ sto je dosta povoljno.Ali sad kolika je carina i putni troskovi....bog zna...???
 
Poslao sam im mail u kojem sam im rekao da sam kupio karticu kod njih i kad ce da je posalju i kad ce da mi stigne.Naglasio sam im da sa iz Yuge rekao da ne bude problema da ispadne da ne salju ovamo_Odgovorili su mi brzo i rekli mi da su je danas poslali(zbog zagusenja pred novu godinu) i da karticu ocekujem za najvise 4-5 dana jer ide avionom :smoke:
 
Poslednja izmena:
http://www.cooltechnica.com/
http://www.frozencpu.com/

Ove sajtove su meni preporucili u jednom drugom thredu (10x to voka_gsw) i mislim da su dosta povoljniji od onih ranije pomenutih, recimo ener 465 je 75$ (50e) i posiljke su 19 i 28 € u zavisnosti od brzine kojom zelite da stigne roba.

edit: sajtovi su za kulere, kucista, napajanja, vodena hladjenja razne modinge itd. Nema komponenata tipa CPU, graf. karte i to.
 
Poslednja izmena:
Kartica

Mislio sam da izvadim neku Visa karticu pa da sa onog pctoyland narucim par LED dioda cisto da probam. Gde ima da se izvadi ta elektronska kartica (u kojoj banci)? :wave:
 
Jel stiglo?
 
Pa rekao sam vec gore tek su poslali prije 3 dana jer nisu htjeli da salju za vrijeme praznika zbog rizika da se posiljka ne izgubi.Poslao sam im mail bio u kome pishe da kartu ocekujem najkasnije za 5-6 dana...
 
BitrAtE je napisao(la):
Pa rekao sam vec gore tek su poslali prije 3 dana jer nisu htjeli da salju za vrijeme praznika zbog rizika da se posiljka ne izgubi.Poslao sam im mail bio u kome pishe da kartu ocekujem najkasnije za 5-6 dana...
:ek, a koliko te je koštala poštarina i sveukupno?
 
Nazad
Vrh Dno