Šta je novo?

Napajanje

Ser Goxy

Čuven
Učlanjen(a)
11.05.2004
Poruke
136
Poena
619
Ako neko zna gde ima,tj. ako prodaje NOVO napajanje Enermax 430 ili 480w,nek napise,HITNO mi je,jer treba da odgovorim coveku da li da mi obezbedi Enhance...Hvala
 
bilo je enermaxa u pc impulsu i u microsystemsu. pozovi pa vidi da li imaju jos nesto.
a siguran sam da sinteh uvozi enermax tako da je mozda najbolje da se obratis njima i zamolis ih da te upute na prave adrese gde se enermax moze naci.
 
Ja sam uzeo u Microsystem-u.

POZ :wave:
 
Nazad
Vrh Dno