zelislav
Čuven
- Učlanjen(a)
- 17.08.2002
- Poruke
- 171
- Poena
- 619
Imam program za mail Eudoru i dobar je. Medjutim kada pisem pismo ili dobijem neko pojavljuju mi se karakteri koji nisu u sklopu slova fonta. Na Eudori sam namestio sve i svasta, cak sam i reinstalirao program, ali sve bezuspesno. Juce sam primetio i na drugom programu isto. Da li neko zna kako da namestim te nesretne fontove da vidim sta pisem ili dobijem na mail. Uzgred kada pisem recimo srpski, font je blesav ali onaj koji dobije pismo vidi ga normalno srpski.
Hvala i pozdrav svima.🙁
Hvala i pozdrav svima.🙁