Šta je novo?

Najzahtevnija igra

Misko

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
02.10.2000
Poruke
5,134
Poena
769
Znaci koja je procesorski/grafickokartaski/hardwerski :D najzahtevnjia igrica. Ja tipujem na novi Dune, stvarno je zahtevvvvvvvna.
 
Jos nisam probao MOHAA ali ljudi kazu da je veoma zahtevna tj. neke misije.
 
Sta da ti pricam, sada tesko da postoji neka ultra zahtevna igra kao sto su nekada bile Q1 ili pak prvi Unreal...
Pre nekog vremena su se cule price u Q4 igri, neko iz razvojnog tima ove igre je rekao da se programeri bore da naprave engine koji bi igru cinio iole igrivom (minimalna rezolucija) na sistemima preko 1.2 Ghz i GeForce 3 kartama, tako da ti vidi...
 
More dok dodje Q4 proci ce jos bar 2 godine, ljudi, sta je vama ? Pa jos ima godinica sigurno do Doom 3 a kamoli Q4. Ljudi su pricali svasta o mnogim igrama a uostalom jos ni U2 nije dosao...
 
Po meni Dune (ako mislish na Emperor) nije toliko zahtevan.
Kod mene ide glatko na max. sa Celly-em 466Mhz + Elsa G256 + 128Mb RAM :D :D
 
Misko je napisao(la):
Znaci koja je procesorski/grafickokartaski/hardwerski :D najzahtevnjia igrica. Ja tipujem na novi Dune, stvarno je zahtevvvvvvvna.

MOHAA !!!


Pozdrav A .
 
filipenko je napisao(la):
More dok dodje Q4 proci ce jos bar 2 godine, ljudi, sta je vama ? Pa jos ima godinica sigurno do Doom 3 a kamoli Q4. Ljudi su pricali svasta o mnogim igrama a uostalom jos ni U2 nije dosao...
SOF2 - Mart
DNF - Maj
Unreal2 - Jul
UT2 - Septembar
Doom III - Decembar
Q4 - Mart 2003
 
Nedjo je napisao(la):
SOF2 - Mart
DNF - Maj
Unreal2 - Jul
UT2 - Septembar
Doom III - Decembar
Q4 - Mart 2003


Pa rekoh ja :D...jos godinu dana do Doom 3 i dve do Q4...nema sanse da on izadje u martu jer :
1) to je datum jos pre nego sto je Doom 3 pomeren za Decembar 2002
2) ID UVEK izdaje svoje igre pred Bozic
3) isuvise je kratak period posle Doom-a 3
Daklem, ocekujem odlaganje Q4...smrc
SOF 2 me nije nikada nesto posebno privlacio jer nalazim da je 1 deo stupidan, osim u MP.
Pored toga sumnjiv mi je i taj datum koji su odredili za U2-UT2, tj. razmak.
Jedino sto si se ispalio u kucanju, pretpostavljam...:cool: pa zar ne znas Nedjo da su ne pise DNF vec DNFN...Duke Nukem For Never :D ?
P.S. tu su igru toliko puta odlagali da ja cisto sumnjam da ce ikad izaci...a i kad izadje ima da bude neki tezak shit jer je pocela da se pravi jos u vreme (ako ne i pre) Q2..
Quake serijal rulz
Death to Kanter :p
 
Sentenced je napisao(la):
Po meni Dune (ako mislish na Emperor) nije toliko zahtevan.
Kod mene ide glatko na max. sa Celly-em 466Mhz + Elsa G256 + 128Mb RAM :D :D

Pa mozda i ne secka u rezoluciji 300x200 :D.
 
Najzahtevniji je i dalje Deus Ex(ako nemate 3dfx kartu). Heh, na DDR makini sa 1,13 mhz i gts Ti kartom i dalje opaaako zasecka...optimizacija,optimizacija...
Zato je i dalje najbolji!:D
 
filipenko je napisao(la):
Pa rekoh ja :D...jos godinu dana do Doom 3 i dve do Q4...nema sanse da on izadje u martu jer :
1) to je datum jos pre nego sto je Doom 3 pomeren za Decembar 2002
2) ID UVEK izdaje svoje igre pred Bozic
3) isuvise je kratak period posle Doom-a 3
Daklem, ocekujem odlaganje Q4...smrc
Quake serijal rulz
Death to Kanter :p
Pazi, Q4 ne pravi id. To pravi drugi dizajnerski tim na celu sa covekom koji je nekada radio za id. DOOM III masina je davno zgotovljena (setis e da je prvi tehnolosko demo prikazan na MacEXpou prosle godine!)
Pravljenje igrice je u jeku i ja sam ubdjen da ce izaci 3-4 meseca posle DOOMIII (za koji sam siguran da izlazi za bozic ove godine).
Takodje, seti se kako je FAKK2 brzo izasao nakon Q3. Ta igrica je, maltene, uporedo pravljena s Q3A, posto je masina bila zavrsena dosta pre nego sto je igrica promovisana.
Ja se sve nesto nadam da SOF2 nece biti bolidan kao prvi deo.
I da, Quake i id rulaju.
A slazem se i po pitanju Kantera ;)
 
Mmm, svi gresite...

Najzahtevinja dolazi iz najzahtevnije kuce na svetu - Microsoft

A igra je Age of Empires II.
Sama igra nije toliko puno zahtevna, ali pokusajte sa nekih 400 jedinica na mapi u isto vreme...
Nema racunara koji na to nije stucno, a ima i onih koji su "umreli"

Kada ga microsoft napravi, ostaje ti samo da se cudis sta se tu zaista desava :confused:
 
Ide u 1024x768 16bit sa iskjuchenim multitexturing a sve ostalo na max:D .
Secne po negde ali vrlo malo i vrlo retko, sa 192MB rama ne secne uopshte.:p
 
Meni je najzahtevniji je@#$ Rally Trophy... Ne secka konstantno, ali na momente kada se vidi 5 kilometara ispred (nema sume i sl.) onda zna da zasecka do 5fps... sve to u 1024, svi detalji na 10-ci i cube env. map.
 
E jeb'ga onda cu da igram Collin-a... :)
 
Naravno. Colin rula:D
 
byMaX je napisao(la):
Meni je najzahtevniji je@#$ Rally Trophy... Ne secka konstantno, ali na momente kada se vidi 5 kilometara ispred (nema sume i sl.) onda zna da zasecka do 5fps... sve to u 1024, svi detalji na 10-ci i cube env. map.


Em sto Colin rula em sto je u Rally Trophy-ju jedina pozitivna stvar sto moze da se vozi Fiat 600 ili ti Fica ;)
Meni se inace igra ne svidja nesto posebno. Colin je sije za duzinu-dve (sem u grafici u kojoj su tu negde) a posebno me iritira sto se voze krsine iz 60-ih i 70-tih...Sto doduse pretpostavljam u vama matoranima budi nostalgiju :D ctp;
 
Ma bre definitivno EMPEROR:Battle 4 Dune (igra je ubica!!!)
Ali kao veliko iznenadjenje tu je i Age of Empires-kada premasite nekih 400 jedinica na mapi igra pocinje da zeza i sa 256MB rama i grafickom od 32MB
 
Nisam do sada primjećivao neku posebno hardverski zahtjevnu igru ali imam svoje favorite:
MOHAA mi se savršeno vrti ali na misiji s tenkovima gdje dođe i po 30 ljudi odjednom na full detaljima opa ctp; trza da ne možeš pucat ko čovik :)
Eh moram spomenut i F1 2000 i OP.Flashpoint koja kada uredite misiju u mision editoru i postavite oko 200 vojnika sa obe strane strašno trza
P.S Baš me zanima dali netko igra Op.Flashpoint?
Meni je igra zakon i uvrsio bih je u igru stoljeća:)
 
Slazem se da Flight Simulator 2002 trazi puno. Jedino sa njim sam imao problema, ali ne zbog memorije, procesora ili graficke nego zbog monitora! Trazi veliku rezoluciju - obavezno preko 800x600 sa visokim frekvencijama refreshinga (da bi se videle sve male lampice u kabini i sl.)..
 
najzahtevnija igrica je Windows XP...

definitivno Black & White, cak i na medium podesavanjima.
Zbog nje sam morao da uzmem jos 128 MB RAM-a
 
Najzahtevnija igra je naravno iz Microsoftovog pogona.
Zove se jednostavno - Windows
:D :D :D
 
Nazad
Vrh Dno