Šta je novo?

Najskuplji telefon iz MTS ponude

azimuth

Cenjen
Učlanjen(a)
05.10.2014
Poruke
1,532
Poena
100
E ovako. Zbog svakojakih problema sa MTS-om, u znak izvinjenja su mi ponudili bilo koji telefon iz njihove ponude, kako bih ostao njihov korisnik narednih 6 meseci. Bitno je da se naglasi da bi svaki od tih telefona bio zakljucan na mts mrezu tih 6 meseci.

Dakle, ono sto me zanima jeste koji telefon da uzmem od njih i da ga odmah prodam, a da dobijem najvise para? Odmah napisite i koliko bih mogao da uzmem za telefon. Zelim da ga prodam isti dan ili jos bolje da kupac ide sa mnom u poslovnicu da ga preuzme.

Prva asocijacija mi je iPhone 6s plus 128gb. Da li je to trenutno najskuplji telefon iz njihove ponude? Da li ima jos neki?
 
E ovako. Zbog svakojakih problema sa MTS-om, u znak izvinjenja su mi ponudili bilo koji telefon iz njihove ponude, kako bih ostao njihov korisnik narednih 6 meseci. Bitno je da se naglasi da bi svaki od tih telefona bio zakljucan na mts mrezu tih 6 meseci.

Dakle, ono sto me zanima jeste koji telefon da uzmem od njih i da ga odmah prodam, a da dobijem najvise para? Odmah napisite i koliko bih mogao da uzmem za telefon. Zelim da ga prodam isti dan ili jos bolje da kupac ide sa mnom u poslovnicu da ga preuzme.

Prva asocijacija mi je iPhone 6s plus 128gb. Da li je to trenutno najskuplji telefon iz njihove ponude? Da li ima jos neki?
Procene su zabranjene na forumu... pravila.
Sam si sebi odgovorio, uzmeš najskuplji, piše mu cena na MTS sajtu, a na oglasima možeš videti za koliko se prodaju novi zaključani na mrežu.
 
Izvinjavam se zbog pravila.
Znam ja da treba najskuplji da uzmem, ali je pitanje za koji od njih mogu da dobijem najvise jer zelim istog momenta da ga prodam. Na to se odnosila "procena"...
 
Znaci da ako neko pita kako da resi problem sa cim god, ti mu pomognes tako sto ces mu reci "guglaj, sve ti pise tamo negde na netu". Bravo.
Uzivaj. Poz.
 
Posto ti niko nece pomoci, mala radoznalost...
Problemi kojeg tipa su izazvali toliku darezljivost MTS-a?
Mozda sam malo indiskretan...samo nemoj da vices.
 
Sve nas zanima jer Telekom nije darežljiv, bar ne prema korisnicima :)
Mislim, nadam se da nije otpalo uvo od zračenja ili ne daj Bože, pao predajnik na glavu :D
 
Nije frka da kazem sta je problem i kako sam dosao do ovoga, ali bih ipak sacekao da se sve zavrsi do kraja ove nedelje. Kad se stavi tacka na celu pricu, rado cu podeliti svoje iskustvo.
 
Znaci da ako neko pita kako da resi problem sa cim god, ti mu pomognes tako sto ces mu reci "guglaj, sve ti pise tamo negde na netu". Bravo.
Uzivaj. Poz.
U čemu je problem da odeš na sajt KP i pogledaš cene dotičnog telefona?
 
Sto si se zakacio za temu ako nemas nista pametno da kazes?
Problem je sto su cene totalno sarolike. Mene interesuje realna cena i da ga sto pre prodam. Drugim recima, sto brze za sto vise para.
Inace, isto tako kako ja mogu da studiram cene na KP, isto tako mozes da izguglas bilo koji drugi odgovor, ali se onda gubi sustina foruma.
 
Ne bih želeo da komentarišem o tvojoj pameti, sam si se pobrinuo za to još u otvaranju teme
I dalje ne razumem poentu tvoj pisanja ovde. Ocigledno da presipas iz supljeg u prazno. Jasno sam postavio temu i pitanje, a evo samo za tebe i da ponovim, za koji telefon mogu da dobijem najvise para i u sto kracem roku? Takodje sam pitao okvirno koliko se moze dobiti, bez bilo kakvih "procena" telefona. Ti ocigledno nista pametno nemas da napises. No dobro.
I btw, ne postoji "glupo" pitanje, ali zato postoji glup i bezobrazan odgovor.


Sto se mene tice, tema moze da se zakljuca i/ili obrise. Hvala ostalima na sugestijama.
 
Ajd' da podelim iskustvo sa vama.
Zasto sam pokrenuo ovu temu?
Uzeo sam iPhone 6 preko MTS-a u januaru 2015. Medjutim, imao sam 3 identicna "kvara" sa tim telefonom. U pitanju je bila dislocirana prednja kamera, a to Apple gleda kao kvar i taj problem je pokriven garancijom te se telefon menja. Medjutim, kako sam imao 3 identicna problema, dobio sam ponudu od MTS-a da biram koji god zelim telefon, ali da nastavim da placam rate za iPhone. Tada sam i otvorio ovu temu, jer sam mislio da uzmem i odmah utopim telefon, pa za kes da kupim nesto sebi. Kad sam se sabrao i oduzeo, ponudio sam im da ne raskidam Box paket, nego da mi daju HTC 10 ili S7 edge, ali pod uslovom da ga dobijem besplatno tj bez daljih placanja rata. Verovali ili ne, pristali su. Problem je bio sto nisu imali HTC na stanju, tako da sam pristao na S7 edge. Ali opet komplikacija. Umesto juce, u petak, da mi daju telefon, produzilo se do jutros, pa cu u znak izvinjenja dobiti sve sto imaju od poklona koji su se delili ili dele uz S7 edge.
Eto, gotova i ta prica. Od danas pa do daljnjeg sam na S7 edge :)
 
IPhone 6? Pa ta sam 3 menjao. Hvala lepo, ali u nekom narednom periodu se ne vraćam na iPhone. Em mi se ne sviđa novi iOS em mi je dosadio ovaj oblik.
 
Ja ne znam jel nas ti lozis il su oni mnogo glupi. Dali su ti telefon al pristali su da ne placas vise pretplatu. Da li se mozda prezivas Vucic ili Dacic :D
 
Pa nista cudno to nije.U januaru 2015 uzeo covek Iphone na rate uz Box,otplatio do sada dvadesetak rata .Sada nema taj Iphone vec ima S7,platio ga je verovatno tim ratama.Nista tu na poklon nije dobijeno,sve je placeno.
 
@aca70, platio sam 17 rata, ostatak je otpisan. Pored rata telefona, otpisane su i pretplate, pa mi je ostalo još samo 3 do kraja. Na sve to dobijam (ili bih barem trebao kako mi je i obecano) sve od dodatne opreme tj poklona što imaju u mts-u. Poklon je zapravo opisivanje rata i pretplata + ovi pokloni. Meni dosta, više nego što sam u startu hteo.

@dejan12, u pitanju je "kvar" koji se ne servisira, nego se uređaj menja.

@HAD~, nemam sta da ložim, samo prenosim moje iskustvo sa njima čisto ako se neko nađe u istoj ili sličnoj situaciji.
 
Čovek je napisao koji je kvar na prethodnoj stranici :eek:


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno