Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Na kom App Store-u je dostupan Orange Flex? Meni je nedostupan na američkom. Da li ga ima na srpskom?
 
Koju esim preporucujete za Grcku? Ne nadhoh nista sveze ovde
 
Ali ima ogranicenje za net. Ima neki grcki?
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-03-12-18-34-59-599_gr.mobile.vodafone.jpg
    Screenshot_2023-03-12-18-34-59-599_gr.mobile.vodafone.jpg
    76.9 KB · Pregleda: 74
Ukoliko imate BonBon karticu koja je ugašena (ne duže od 6 meseci) možete je oživeti slanjem slike kartice na kojoj se vidi ICC broj i PUK1 i to sam uspešno uradio već par puta. Najbrža podrška je na Facebook stranici.

U meniju kucate JAVLJANJE AGENTA da izbegnete chat bot.
Svi agenti su trenutno zauzeti, na tvoj upit odgovorit će prvi slobodni agent. Hvala ti na razumijevanju.
bonbon

Broj je obrisan jer nije dugo nadoplaćen. Molim te samo sliku SIM kartice pa ga pošaljemo na oživljavanje ako želiš. Oživljavanje traje 48 radnih sati
🙂
Ines
Poslano
🙂
Broj će biti oživljen u roku 48 radnih sati nakon čega ga moraš aktivirati prvim pozivom
🙂
Ines

Nakon 48h broj je potrebno aktivirati pozivom što ne možete iz Srbije i morate još jednom da kontaktirate Chat FB podršku

Ja pišem njima: Poštovani oživeli ste mi broj 097/xxxxx (puk1: xxxxxxx) posle dosta vremena neaktivnosti ali ne mogu da ga ih aktiviram prvim pozivom jer se nalazim u inozemstvu pa vas molim da pošaljete tehničkoj službi da mi aktivira broj. Hvala
Ako je tvoj broj istekao možemo ga ponovno oživjeti pa nam je potreban PUK1 kartice koji ima 8 znamenki, a ako je davno istekao biti će nam potrebna i slika kartice pa ju samo uslikaj i pošalji. bonbon
bonbon

Sada te spajam s kolegom kako bi ti sve čim prije sredili.
Bok! Aktivirano
🙂
Ines

Izmenite malo tekst i budite ljubazni i rešen problem.
Sad ne znam da li hoće da aktiviraju nove kartice ali ovo provereno važi za stare i samo unutar 6 meseci od brisanja broja i morate imati sliku kartice inače ništa.
Još da dodam da mi je aktiviran neki dodatak Free megabajti valjda za nove korisnike, tačnije kao da sam kupio i aktivirao novu karticu.
Piše paket ti traje do 12.04.2023. Preostalo ti je 8GB.
 
Poslednja izmena:
Kupi novu SIMICU ili prenesi broj iz druge mreže i dobivaš odmah 8 GB for free.

Ponuda vrijedi do 30.03.2023.

Ima još jedna fora: Kada ponovno aktivirate broj, možete ga ponovno registrovati te tako ostvariti 50% popusta na odabir jednog velikog ili jako velikog paketa. :cool:
 
Ukoliko imate BonBon karticu koja je ugašena (ne duže od 6 meseci) možete je oživeti slanjem slike kartice na kojoj se vidi ICC broj i PUK1 i to sam uspešno uradio već par puta. Najbrža podrška je na Facebook stranici.

U meniju kucate JAVLJANJE AGENTA da izbegnete chat bot.


Nakon 48h broj je potrebno aktivirati pozivom što ne možete iz Srbije i morate još jednom da kontaktirate Chat FB podršku

Ja pišem njima: Poštovani oživeli ste mi broj 097/xxxxx (puk1: xxxxxxx) posle dosta vremena neaktivnosti ali ne mogu da ga ih aktiviram prvim pozivom jer se nalazim u inozemstvu pa vas molim da pošaljete tehničkoj službi da mi aktivira broj. Hvala


Izmenite malo tekst i budite ljubazni i rešen problem.
Sad ne znam da li hoće da aktiviraju nove kartice ali ovo provereno važi za stare i samo unutar 6 meseci od brisanja broja i morate imati sliku kartice inače ništa.
Još da dodam da mi je aktiviran neki dodatak Free megabajti valjda za nove korisnike, tačnije kao da sam kupio i aktivirao novu karticu.
Piše paket ti traje do 12.04.2023. Preostalo ti je 8GB.
Zbog ogranicenja ja bacam , kupim novu usput i cao plus bonus
 
Zbog ogranicenja ja bacam , kupim novu usput i cao plus bonus
Ja ne bacam već istu karticu koristim ponovo iz razloga što se FUP (fair usage policy) briše na tom broju kada se kartica ugasi.
Provereno već nekoliko puta obnavljao karticu i nakon što sam dobio FUP u roamingu.
Uostalom kontaktiraš podršku i pitaš da li imaš aktiviranu dodatnu naplatu i provere.
Ja tako za svaki slučaj pred odlazak na put proverim i usput aktiviram tj ponovo se registrujem i ostvarim 50% popusta na pretplatu već drugu godinu za redom na dva bonbon broja.
 
Pitanje vezano za airalo. Ako kupim airalo eSIM za Austriju, mogu li internet koristiti i dok prolazim kroz HR i SLO?
 
Uglavnom ne može za planove vezane za jednu zemlju. Moraš da uzmeš EU-wide eSIM za to, nije neka razlika u ceni uglavnom
 
Ako vam treba za više zemalja, airalo region ili Orange Flex.
 
Nije evropa, ali nema slična tema (bar ja nisam našao). Treba mi za par dana u Singapuru neki net, ne treba puno jer ću 90% vremena biti po sastancima i sa partnerima, ili u hotelu. Ovo je dakle da imam net za WA i Telegram dok prošetam malo po gradu, eventualno da pošaljem neku sliku. Imam roming dodatak u yettelu ali ne pokriva Singapur. Mislim da mi 1gb završava posao, 5 je više nego dovoljno. Presedam u Instanbulu, pa mi je ok priča i da tamo na aerodromu uzmem nešto, ako je moguće u tranzitnom prostoru.
EDIT: da dodam, nemam esim.
 
Poslednja izmena:
Nije evropa, ali nema slična tema (bar ja nisam našao). Treba mi za par dana u Singapuru neki net, ne treba puno jer ću 90% vremena biti po sastancima i sa partnerima, ili u hotelu. Ovo je dakle da imam net za WA i Telegram dok prošetam malo po gradu, eventualno da pošaljem neku sliku. Imam roming dodatak u yettelu ali ne pokriva Singapur. Mislim da mi 1gb završava posao, 5 je više nego dovoljno. Presedam u Instanbulu, pa mi je ok priča i da tamo na aerodromu uzmem nešto, ako je moguće u tranzitnom prostoru.
EDIT: da dodam, nemam esim.


Pročitaj komentare ispod videa. Ukratko,ne kupuj na aerodromu vec negdje u gradu. U njihovim 7eleven prodavnicama kartica kosta oko 10 dolara. Mada po jednom komentaru,ta prodavnica se nalazi i na samom aerodromu.
 
Da li neko zna, Orange flex može da se uzme iz Srbije ili ne? Mislim putem pasoša, ne preko platne kartice
 
Potvrđujem ovo što je @jorgovan napisao, pre par nedelja sam odradio instalaciju i aktivaciju paketa iz Srbije, uz kôd FLEX sam dobio prvi mesec za 1 PLN :) Sve funkcionisalo besprekorno u Mađarskoj, a isprobaću i u Turskoj krajem meseca ;)
 
Trebalo bi da radi, ali ne u okviru EU paketa, moraću da doplatim za drugi :)
 
Sad gledam, 1 GB za Tursku u toj Zoni 2 je skoro 50€ 🤣

Ništa, radiće Airalo 😇
 
Nazad
Vrh Dno