Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Zato sto je to registracija i mora neki dokument da se priloziod osobe na koju se registruje kartica.
 
ne moraaaa... prosao sam sve to bez dokumenta.. ocito su "ozbiljna" kompanija.. kako god, leto proslo, bacam karticu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I jos pljuni na nju!
A sto je bacas!? dopuni na tri meseca po 11 kuna i imaces do leta 33 kune na racunu (ako ne brise) i karticu u ruci...
 
zezam se naravno.. dopunicu koji put i eto. leta 2018.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
60 i kusur km od Frankfurta, mala varošica, indoor. Telekom.de mreža. Meni dosta :)

e29db9d169291eb32031498010ba7a63.jpg


Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Zato ja na vodafone nemam uopšte signal u kancelariji na 20 km od Nirnberga (ne 4G nego nikakav signal, nedostupan sam). VIP isto koristi vodafone i nedostupan sam tokom radnog vremena. Radi samo MTS broj.
Tako da nije baš sjajna pokrivenost u DE.
 
a mi kukamo kad vip nemamo 4g u svakom cosku..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pokrivenost definitivno nije sjajna. Drugar koji ovde živi već godinama kaže da je telekom.de generalno najbolji što se mreže tiče.

A danas sam išao malo u vožnju bajsom pa sam pronašao i predajnik, od kuće gde sam 400m vazdušnom linijom.

91e3282cbed50af9f53109b2510531e3.jpg


Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Grčka, Solun, autoput iznad grada.
Pozdrav za kolegu alfu koji mi je pozajmio bon bon.
Test rađen na Cosmote mreži.



 
Koliko GB bi mi mogao svući neki SD stream utakmice večeras? U DE baš ne prate košarku, nemam nigde wifi blizu, niti neki komp sa netom.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Racunaj do 1gb, ali verovatno 500-600mb

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
Bliži se moj let sutra, odradio sam online check-in i dobio boarding card i u aplikaciji i PDF na sajtu. Da li moram imati štampanu varijantu kod sebe ili je dosta ova u aplikaciji?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
To neki novi mobilni operateri koji LETE po Evropi? :D
 
U fuck, pogrešna tema :D molim modove da regulišu :D hvala na odgovorima svakako :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Idem na ekskurziju i sad da pitam konacno pre nego sto narucim ovu bonbon karticu. Znaci idem, Madjarska, Slovacka, Austrija, Ceska, Nemacka i Slovenija. Da li radi ta bonbon kartica, kako ide aktivacija iz Srbije i sve to? Ne mogu nigde da nadjem detaljno objasnjeno. Da li mogu da uzmem 2-3 kartice na jedan pasos?
 
imaš sve u temi objašnjeno, pogotovo na FAQ na prvoj strani, za taj put je kartica idealna !! Možeš nekoliko kartica odjednom da poručiš...
 
Poslednja izmena:
odmah 3 poruci, inace nema leba

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
^Ide 2-3 autobusa, zato i pitam... Inace, gde da se izabere da sam strani drzavljanin? To nisam video nigde na sajtu prilikom registracije. Ali stavio sam moju adresu iz Srbije i sve to. Prilikom kupovine kartice mi pise u podacima za dostavu Republika Hrvatska i ne mogu da promenim.
 
ajd procitaj od 1.strane..malo je ovo sad prema nama totalno ne odgovorno, sve pise, daj malo truda

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Procitao sam ja sve, ali vidim da su kupovali Internet SIM koji meni treba a ne moze da se izabere dostava za Srbiju (moze samo za obicnu karticu)...
qqhWF2-jTPmG2b_gsnpMZA.png
 
Staviš samo grad u kojem živiš, ostavi Republika Hrvatska, poslaće u Srbiju bez obzira na to.
 
pisalo je sve vise puta, zaista

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel mogu da se registruju 2 kartice na jedno ime?

Sent from my ASUS_X007D using Tapatalk
 
Mislim na bonbon kartice

Sent from my ASUS_X007D using Tapatalk
 
Listam ove stranice, ali sam vec izgubljen.

Cim udjem u drzavu koja je u EU, bonbon kartica odma' radi? Da li treba da enable-ujem data roaming(Trebam zar ne? Glupog li pitanja..).

Hvala unapred.
 
naravno, enable data i radice sjajno

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno