Šta je novo?

Najpovoljniji ADSL trenutno?

civi

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
04.01.2006
Poruke
1,588
Poena
349
Naslov sve kaze , pucajte ....
 
PTT ADSL gde se posle godinu dana staža dobija 20% popusta pa korisnici koji trenutno koriste 2Mbit paket sada prelaze na 4Mbit paket za 1680 dinara.
 
Tačno, ja imam 4Mbita i plaćam 1680 dinara... bolje nema, bar tako mislim.

 
Poslednja izmena:
el ima neka promocija , cuo sam da ima godinu dana dupla brzina 2mbs po ceni jednog i 3 meseca dzabe , imam clik1 koji je istekao tako da mogu da biram....
 
Uh, nemam pojma... ali ne verujem pošto paket od 1Mbit više ne postoji.
 
ja mislim da je najbolja ponuda od telekoma,dobijes 4mb i iptv za 1400din mesecno...hm e ja sam to uzeo pre nove godine tako da stvarno ne znam dal akcija jos traje...i da,mislim da od toga bolje nema :D
 
Ja Sezam tj, danas Orion, koristim od pocetka ADSL-a i mogu reci da sam prezadovoljan. Eto sada i sa novim povecanjem od 4Mbita + nema potrebe ni za kakvim ugovorom od godinu ili dve. Mesecno placam negde oko 1300 (zaboravio sam bas tacnu cifru :d). I da, dobijas i kamaru SMS poruka koje mozes da koristis. :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li i dalje traje, ali u Beotelu za 1390 din imas 2 meseca interneta brzine 1mbit ( od prvog februara 1.5 mbit ), za mene je to najbolja ponuda
 
Telekomove akcije traju godinu dana, posle jedino da prelazis na drugog provajdera, sto cu ja i uciniti cim mi ugovor bude blizu isticanja, nakon sto javim Lelekomu da ne zelim da mi obnavljaju ugovor. (Obnavljaju ga automatski, ako se ne javis)
 
meni je danas stigao mail od beocitynet-a sa ovim cenama:

Ako planirate aktiviranje ADSL servisa, ili u vreme poskupljenja usluga drugih provajdera razmisljate o promeni provajdera, pravi je trenutak da predstavimo nove nize cene svih ADSL usluga, nove brzine i nove SuperSaver pakete za maksimalnu ustedu i na najvecim brzinama:

BeocityNet ADSL SuperSaver od 01.feb.2011.

Pretplata\SuperSaver Flat: 4Mb/s 8Mb/s do 16Mb/s
Vise od 60 dana: 4096/256 8192/512 16384/768
30 do 60 dana: 3072/256 6144/512 8192/768
do 30 dana: 2048/256 4096/512 6144/768
> mesecno: 1599.00 2099.00 2499.00

Kod SuperSaver paketa, avansnom uplatom vise od NN navedenih dana (2, 3 ili vise meseci) obezbedjujete i duplo vecu brzinu za pretplatu duzu od 60 dana.
 
Telekomove akcije traju godinu dana, posle jedino da prelazis na drugog provajdera, sto cu ja i uciniti cim mi ugovor bude blizu isticanja, nakon sto javim Lelekomu da ne zelim da mi obnavljaju ugovor. (Obnavljaju ga automatski, ako se ne javis)

ne obnavljati se ugovor nego ti ostaje sve kako je bilo koristis paket koji si i koristio i placas cenu za paket koji koristis, tako je bar u mom slucaju. jer meni je ugovor istekao 7 decembra 2010 i nije mi obnovljen nikakav ugovor nego ako hocu kada bude sada neka nova akcija da podpisem ugovor za to sto bude meni aktuelno ili da nastavim da korsitim internet po cenovniku telekoma. e sada ne kazem da mozda kod nekoga nije drugacije pa mu automacki produze ugovor mada to u praksi nebi smeli da rade bez saglasnosti korisnika.
 

Neobee (Orion) = 1.350,00 din
 
@DukeLander - Molim te objasni samo na koji način si došao do te cene.

Takođe i za ostale važi da objasnite kako se dobija povoljnija cena. Da li se radi o nekom određenom stažu koji mora da se ispuni ili je akcija u pitanju...
 
to i mene zanima , idem da otkazem u ponedeljak i uzmem mit broj , tako da je svaka informacija dobrodosla...
 
ORION

Uz potpisan ugovor na 24 meseca dobijate:

* 3 meseca gratis ADSL Interneta
* 12 meseci duplu brzinu za odabrani ADSL paket
* Popust od 5% nakon prve godine korišćenja
* Popust od 10% nakon druge godine korišćenja
* Besplatno korišćenje WiFi rutera

Ako sam dobro shvatio, ako se prijavim za 1Mbit (koji se od 1.02. duplira na 1.5Mbit) na ugovor od 2 godine cena je sa 10% popusta 1340 dinara a u prvoj godini se ta brzina ponovo duplira pa se dobija 3Mbit u prvoj i 1.5 u drugoj godini korišćenja?
 
ORION - popusti
 

Prilozi

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    74.4 KB · Pregleda: 270
Godinama sam kod Neobee-a (4 ili vise,ni sam ne znam) i jednom prilikom me nazvase i pitaju hocu li za cenu 1mb da dobijem 2mb bez naknade.Naravno da sam pristao_Onda je doslo Telekom ubrzanje i sad imam ovaj speed za cenu 1mb...
Inace sve pohvale za njih,kad god je bio neki problem u expresnom roku je reseno.Npr rikne mi USB modem u utorak uvece,u sredu ih nazvao,kazu nema problema saljemo novi,u cetvrtak mi stigo TP Link ruter...
Proveri na Orion sajtu sta sada nude,uvek imaju neke promocije i akcije

EDIT: Vidim vec si proverio :)
 
Mene sada zanima kako je DukeLander došao do 4Mbit a plaća ustvari paket od 1Mbit (1.5Mbit) ?


EDIT:

Hehe, prestigao si me. Ok, idemo dalje.

Da li neko zna još neku dobru ponudu/akciju ?
 
Poslednja izmena:
TotalNET

Total ADSL 1,5 košta 1199 din sa PDV-om
Total ADSL 4 košta 1799 din sa PDV-om
Total ADSL Plus (do 16Mb) košta 2999 din sa PDV-om

mesečno plaćanje a Internet je SBB-ov.
Uslov je postojanje TotalTV ugovora i traje onoliko koliko traje i taj postpaid ugovor.
Ako ga nemate nađite nekog ko ima i koga znate dovoljno da za vas potraži ovu uslugu u njegovo ime a na tel. broju gde vam treba jer to nije vezano sa adresom gde se vodi ugovor. (Ljudi prosto imaju više stanova, kuća, vikednica, lokacija....). Ako već imate ADSL napravite migraciju.
 
VeratNet za studente.

4 meseca ugovorna obaveza

2 meseca gratis sa brzinom 4 mbps

posle toga brzina 1.5 mbps za 1400 dinara.

Za tri meseca koriščenja nisam imao problema.
 
Kod pokojnog Sezama, sad Orion, imam D@H 6mbps/512kbps za 1300 dinara.



Neko bolji? :)
 
@MiloshNBG - E sad još napiši i kako si došao do te cene?

Evo ga screenshot Sezamovog cenovnika.
 

Prilozi

  • sezam.png
    sezam.png
    90.4 KB · Pregleda: 171
Poslednja izmena:
@MiloshNBG - E sad još napiši i kako si došao do te cene?

Evo ga screenshot Sezamovog cenovnika.

Nije ADSL nego D@H ili Direct@Home to je sezamova izmisljotina od pre X godina koja funkcionise samo gde oni postave opremu. Preko WIFI salju signal do zgrade, a kablom do telefonskog ormana i tu postave DSLAM i povezu korisnike. Zovi ih pa pitaj da li moze to kod tebe pa uzivaj :D
Ta strana im je trenutno u izradi, zato nema info o cenama i brzinama. Imas na Orion temi o tome.
 
Poslednja izmena:
Ja Sezam tj, danas Orion, koristim od pocetka ADSL-a i mogu reci da sam prezadovoljan. Eto sada i sa novim povecanjem od 4Mbita + nema potrebe ni za kakvim ugovorom od godinu ili dve. Mesecno placam negde oko 1300 (zaboravio sam bas tacnu cifru :d). I da, dobijas i kamaru SMS poruka koje mozes da koristis. :)

Reci mi molim te kako to funkcionise sa sms-ovima?! Znam da se dobija ali kako se to koristi uopste? :(
 
Kad primis takvu poruku dobijas (via Orion) tekst, a moze da ti se odgovori ako imas Telekom broj sa prostim Reply.
 
Osim sto mozes da posaljes poruku bilo kome(iz Srbije) iz bilo kog dela sveta za dz, ako imas internet konekciju. Inace je usluga bezveze potpuno :D
 
Ovo je ok kad bi mi trebalo za neku promociju ili nesto tako pa da posaljem 50+ ljudi poruku inace ovako mi ne treba.
 
Само да напоменем, чисто ради поређења, да је постојала акција до краја јануара код Верата за сталне кориснике - са 1024 на 4096 са аплоудом од 50кб за 1400 без пореза.
 
Vrh Dno