Šta je novo?

Najpovoljnija radnja za kupovinu PC komponenti na čekove

HMrules

Cenjen
Učlanjen(a)
23.11.2012
Poruke
96
Poena
160
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD FX-6300 Six core 3,5 GHz
Matična ploča
Gigabyte 970A-DS3P
RAM
16 GB DDR3
GPU
AMD Radeon R9 270 2 GB
Storage
SSD Samsung 750 EVO 120 GB (samo OS i programi), WD Blue HDD 1 TB, WD Red HDD 3 TB, Toshiba HDD 1 TB
Zvuk
Asus Xonar ST
Monitor
Dell U2715H
Mobilni telefon
Samsung A72
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Kupio bih matičnu, procesor i RAM na čekove, interesuje me koja je radnja najpovoljnija?
 
Znam da na čekove daje BC Group, pošalji Email prodavnicama Atom, Exceed i pitaj da li daju, ako daju pitaj na koliko rata i koja se cena gleda pa uporedi gde ti je najpovoljnije...

Izbegavaj Gigatron.

P.S. Za druge prodavnice javiće se članovi foruma koji imaju info.
 
Koliko je meni poznato, sve vece radnje daju robu na cekove ali su im cene skoro pa ujednacene pa tako ako u jednoj nadjes nesto malo jefinije ram, ploca je malo skuplja i obrnuto. Pogledaj po manjim radnjama, ja u mom gradu kupujem kod jednog tipa koji drzi malu radnjicu i uvek je malo jeftiniji od ovih velikih.
 
Preporuka za Atom, na stranu cene, usluga je bila vrhunska kada niko drugi nije hteo da mu ucini uslugu ni za pare (trazio sam srafcice za nvme, koje su mi u atomu odmah na prvu dali, sve upakovano a nisam platio nista, dok su me u 4 radnje po novom bg setali dok skoro nisam digao ruke).
 
Preporuka za Atom, na stranu cene, usluga je bila vrhunska kada niko drugi nije hteo da mu ucini uslugu ni za pare (trazio sam srafcice za nvme, koje su mi u atomu odmah na prvu dali, sve upakovano a nisam platio nista, dok su me u 4 radnje po novom bg setali dok skoro nisam digao ruke).

Sve preporuke za Atom. Od njih nema glava da te boli.
 
@JoKa se nikada ne trudi da "ganja" najniže cene, a realno i ne treba.
Dovoljno je da drži uslugu na nivou koji sada ima, ja ću prvi bez razmišljanja da kupim kod njega, samo da nije drastično skuplje od drugih, tipa, 20+% (a obično nikad nije tolika razlika).
 
Ja sam puno kupovao kod Baito, u glavnom su naj jeftiniji a usluga i garancija dobra. Dobio sam novu grafičku za manje od 10 dana.
 
ne spominju se čekovi
 
U Atom-u sam na najbezobrazniji nacin jednom ispaljen za plocu i od tada iako su nekoliko puta imali jeftiniju robu a nekada cak i jedini da su imali sta mi je trebalo,nisam hteo da kupim tamo.
 
@NAS je spomenuo Exceed. može na čekove ali uz uslov
Čekovima građana (isključivo na datum preuzimanja robe, bez odloženog plaćanja).
do 12 rata može preko kartice Banca Intesa


u radnji Monitor može na čekove do 8 rata bez kamate


Vip House, u prodavnici (imaju 2)
Prihvatamo plaćanje čekovima građana po maloprodajnim redovnim cenama. Mogućnost plaćanja čekovima građana do 6 rata (prva rata ide odmah, a ostale narednih 5 meseci). Ukoliko se čekovima građana plaća na rate, na sve artikle se ne primenjuju snižene ili akcijske cene.


tu je i Duocom
  • Čekovima građana moguće je kupiti sve proizvode iz Duocom asortimana
  • Omogućili smo Vam da sami kreirate broj rata(maksimalno 6 mesečnih rata) sa minimalnim učešćem u visini jedne mesečne rate
  • Kod ovog nacina placanja ne postoji mogucnost da se dobije dodatnih 5% popusta na gotovinsko placanje ili online kupovinu


Nova Computers
čekovima (odloženo do 12 mesečnih rata u zavisnoti od iznosa)


Modulus
Moguće je odloženo plaćanje kreditnim karticama Banca Intesa do 3 meseca bez kamate kao i čekovima građana do 6 mesečnih rata.


List
Čekovi građana sa odloženim plaćanjem do 12 rata bez kamate, gde se prva rata realizuje odmah a preostale rate isplaćuju jednom mesečno datuma u mesecu koji vam najviše odgovara



skrenuo bih pažnju da ovo nije tema o utiscima i iskustvu sa prodavnicama
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno