Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Idea nerealna sa dostavom, zakazivanje min 7 dana unapred, presaltao sam se na maxi
 
Maxi Online ti omogućava da uštediš 1000 RSD pri svojoj sledećoj kupovini na maxi.rs. Jednostavno odaberi sve što želiš, unesi promo kod LMT1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 14.10.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Koliko se online prodavnica razlikuje u ponudi uzivo? Mislim na bilo koju Maxi, Idea, Univer. Ne znam ima li jos neka online.
 
Koliko se online prodavnica razlikuje u ponudi uzivo? Mislim na bilo koju Maxi, Idea, Univer. Ne znam ima li jos neka online.
Ima razlike. Npr maxi sada ima na akciji Moć planine zimnicu samo u objektima, nema online. Isto važi za čokolade Cashet. Bzvz i ne vidim razlog.
 
Nema na čemu🙂

Zna li neko šta se događa kad prekoračiš 300 bodova na Idea super kartici?
 
Negde oko sedmog-osmog dana u mesecu posle isteka tromesečnog perioda (dakle sada oko 7-8 novembra) bodovi iz tog perioda se obračunavaju i mogu se koristiti ako pređeš 299 bodova. Ako imaš aplikaciju možeš da pratiš u njoj, vidi se na glavnoj strani. Kada plaćaš u prodavnici traži da platiš od tih para (po pravilu te i sama kasirka pita da li hoćeš). Ne može da se koristi za online kupovinu, može da se kombinuje sa klasičnim načinima plaćanja i može da se plaća iz više navrata.
 
Želiš da uštediš 500 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod STL500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 18.10.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online

Nisam trenutno u mogućnosti da probam da li radi ovaj kod sa 1000 umesto 500.
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod 1000RTM i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 18.10.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Želiš da uštediš 500 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod STL500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 18.10.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online

Nisam trenutno u mogućnosti da probam da li radi ovaj kod sa 1000 umesto 500.
Kod STL1000 nije važeći
 
koga interesuje privatnost a koristi maxi app. uz njihovu ide i instalacija neke app koju cete naci u listi pod imenom HMS core. zadatak app je iskljucivo sakupljanje informacija o korisniku.

Screenshot_20221015-205157_Permission_controller.png

Screenshot_20221015-205203_Permission_controller.png

apsolutno ih sve interesuje pa i fizicka aktivnost. maxi radi i bez dozvola ovoj app. mada ne vidim svrhu posedovanja maxi aplikacije. za popust na tikvice i detergent za sudove i slicne "exclusive" akcije, hms zna koga ste zvali, kada, sta i kome ste pisali u porukama, kada spavate, gde idete, sedite, sta imate na tel, pali kameru, gleda slike... mogucnosti su ogromne. svaka cast.
 
Hm mislim da imas Huawei mobilni ;) HMS Core (Huawei Mobile Services Core) is a collection of Huawei devices’ cloud services open capabilities helping developers to efficiently build high-quality applications.
 
Prilično sam siguran da je to Huawei Mobile Services ili nešto slično. Anyway ja imam maxi app ali nemam to
 
ne. imam degoogled sonije. maxi app je trazio hms kao obaveznu app da bi radio. u svakom slucaju, ko hoce i koga briga neka proveri. na google androidima verovatno sve ide preko google services.
 
Verovatno im HMS Core treba za slanje push notifikacija.
 
nisam hteo da sirim pricu u pravcu dev tech-a. jasno je ko je izdavac app, moze da se jednostavno vidi, ali nije nuzno da hiljade ljudi koji citaju ovu temu moraju i da se bave time jer uglavnom prate temu cekajuci neke kodove za popust u online prodavnicama.
neko me je stalo nekome nije do toga sta ima na tel. mada, kazem, ovo je bilo vise upozorenje za one koji brinu, da provere. mozda je na google telefonima install automatski u pozadini, mozda nije. mozda je nemoguce, kazem, nisam ni hteo da ulazim u to. niti. ogu niti hocu. nemam google androide ni na jednom uredjaju tako da ne znam dokle su stigli u manipulacijama.

Screenshot_20221016-205601_HMS_Core.png


app size oko 45mb, a kolektovanih oko 190mb user data. gde u kom obliku je user data, koji direktorijum i ostalo nisam ni hteo da proveravam. personalizovane reklame uz sve sto sam vec napisao i okacio printove ekrana. meni i vise nego dovoljno za uninstall i clear data i keš. ko hoce neka proveri. sto se mene tice ovo je katastrofa i za Huawei ako im je to stvarno Core app a i za maxi..
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod 1000RTM i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 24.10.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Moja žena dobila pre 2 nedelje istu ovakvu poruku, prešla 10000 dinara, trebalo da dobije vaučer u ponedeljak, i ništa do danas. Juče smo zvali Ideu, kažu znaju za problem, biće poslato na Viber do srede, ali i dalje ništa. Osim ako ne kažu naknadno da je upravo ovaj 1000GIFT u pitanju ...
Jel stigao vaučer na kraju ili lažu narod?
 
Maxi 500 din do 26.10 STL500
 
Dal iko koristi ove od 500? Da je limit 2000, pa ajde.
 
Pa kad nema 1000 ja koristim 500, bolje ista nego nista. A i 3000 se ocas nakupi
 
Da li postoji varijanta beskontaktne dostave preko Maksija ili idee, tipa platiš porudžbinu preko interneta i oni ti ostave porudžbinu ispred vrata?
 
Pretpostavljam da ovi iz Maksija mogu da ti ostave ispred vrata jer svakako donose do vrata, za razliku od svih drugih dostavljaca, samo im ostavis napomenu ili kazes kuriru kada te pozove da je blizu 🤷‍♂️
 
Po pravilu moraš da potpišeš da si preuzeo pošiljku. I ne znam koliko su voljni da ostave ispred vrata i da rizikuju da to neko ukrade dok ti dođeš.
 
Nazad
Vrh Dno