Šta je novo?

Najbolja konzola za motion-controlled igre za mladju decu?

max9998

Čuven
Učlanjen(a)
26.12.2002
Poruke
979
Poena
620
Koja konzola ima najveci izbor motion-controlled igara koje mogu biti zanimljive deci mladjoj od 10 godina, originalni Wii? Ili mozda postoje zanimljive igre na Wii U, PS3 ili Xbox360?

Ako je to ipak Wii, kako danas stoje stvari sa tom konzolom, da li se lako nalazi kod nas u radnjama, i da li je moguce porucivati igre iz inostranstva (ne znam da li postoji neki region lock)?
 
Ne bih ti ni za koju decu preporučio pretežno mc konozolu (wii). Najbolje uzmi XB360 da deca imaju i standardne i kinect (motion) igre. Wii je težak fail ma kome da uzmeš.
 
Moj petogodisnjak je bas dosta uzivao u Wii U konzoli. Poenta je sto mozes i Wii igre da igras na Wii U pa onda je samo pitanje para da li ces da uzmes novu ili staru konzolu wii. Moj mali je dane proveo igrajuci onaj najgluplji Super Mario Tenis. Ne zna gde udara ni sta radi ali skace po sobi celo vreme igranja. Drugarov klinac istih godina je igrao kuglanje i to je sve bilo veoma dinamicno (u smislu fizicke aktivnosti po sobi). Za malo starije klince je dobar i onaj Just Dance a i mama moze da koristi to za vezbanje.

Realno, nece oni puno da se zadrze na tim motion controlled igrama. Ima ih malo da su kvalitetne. Ove ostale su jednostavno dosadne i deca ih izgustiraju u roku od par sati. Mali je presao na Rayman-a i Mario Kart 8 veoma brzo a to se sve igra uglavnom sedeci.
 
Xbox360 i WiiU.
Eventualno Xbox One ali su skupe igre i nema ih mnogo za kinect.
Ja imam kinect sport rivals i super zanimljiva igra cak i za starije...
 
Nazad
Vrh Dno