thunderchase
Čuven
- Učlanjen(a)
- 11.06.2003
- Poruke
- 986
- Poena
- 620
Imam 100 eura i treba mi nova graficka. Slusam.
MAD_MUzzY je napisao(la):Ako najdes 4200 za 100e kupujem 10 komada odma 😀 ... Ono malo prizemnije, plz. 🙂
student je napisao(la):Muzzy, ako imas kesa za 10kom,
!
student je napisao(la):Evo kod mene u "firmi" Siluro 64MB 115EUR, 8x, DVI+TV, godinu dana garancija...
Muzzy, ako imas kesa za 10kom, javi se, spremi 1000EUR i imaces ih!!!
Pozdrav!
simpson H je napisao(la):...
NEMA,sve je meni dao !!:mrgreen: :mrgreen:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari