Šta je novo?

NAJBOLJA graficka!!!

Citaj.
 
to je malo para, otvori se sta si se stisao. :beat:
 
Bas me zanima sta ti imas pa dajes takav komentar???
100€ je za mnoge ljude osim materijalne, i psiholoska granica.
 
GeForceFX5200! 128bit memory!
 
Slazem se sa Nedjom, ali ipak bi mogao mozda da nadjes neki polovni Ti4200 za iste pare, a igraces se mnogo lepse...
 
Ne znam da li smem da pominjem firme i cene O🙂 ali sam u nedoumici i trebala bi mi vasa pomoc:

MB Soft:

MICROSTAR G4Ti4200-VTD8X MS-8894 128MB DDR R 148.0 eura
MICROSTAR G4Ti4200-TD8X MS-8894 128MB DDR R 138.0 eura

MICROSTAR FX5200-TDR MS-8907 128MB DDR R 105.0 eura

MICROSTAR FX5600-VTDR MS-8907 128MB DDR R 175.0 eura

PC Centar:

MSI G4Ti4200 64MB 166 eura
Gainward G4Ti4800 64MB DDR TVout AGP8x 166 eura

MSI FX 5200 128 MB DDR 127 eura
MSI FX 5600 VTDR 128 195 eura

Da li je moguce da 4200 i 4800 kostaju isto 166 eura?!! I kako to da je ova 4200 u PC Centru toliko skuplja (nekih 20-30 eura) od one u MB Softu (iako ova ima 128 MB DDR)??!!!

Dalje, u PC Centru FX 5600 kosta 20 eura vise nego u MB Softu; kao i sa 5200 - 22 eura vise!!!?????

Ne razumem. 😳 Da li je moguce da cene ovoliko variraju, ili...? 😕

p.s. slucajno su uzete ove dve firme (imao sam nameru da uzmem komp na kredit kod PC Centra, ali...). PC Centar je, uglavnom, skuplji za nekih 15-20 eura i od drugih koji se reklamiraju po casopisima!!??? :!: :!:

Pozdrav
 
Imas GF4 Ti od Prolink-a i Abit-a sa 64 Mb za 135 Evra.
Ali ti kopas sve nke cenovnike on "nazovi velikih firmi" koje imaju nesto vise cene. Zovi nase snabdevacje sa Bencha i pazari GF4 Ti.
 
MAD_MUzzY je napisao(la):
Ako najdes 4200 za 100e kupujem 10 komada odma 😀 ... Ono malo prizemnije, plz. 🙂

Cini mi se da je upravo Max prodavao svoju MSI Ti4200 za 110; ili tako nesto. U oglasima... cheers
Nije bas 100, ali nesto malo vise dobije kartu koja se kolje sa FX 5600 kada nije DX9 u pitanju. Tu FX 5200 nema sta da trazi... ,)
 
Kako nema polovnih GF4Ti4200 karti za 100€ muzzy, one se prodaju upravo za toliko. E sad to sto ih malo ljudi prodaje to je druga prica 😀 Sa druge strane rasprodaju se Medioni TXovi tako da... :mrgreen:
 
student je napisao(la):
Evo kod mene u "firmi" Siluro 64MB 115EUR, 8x, DVI+TV, godinu dana garancija...

Muzzy, ako imas kesa za 10kom, javi se, spremi 1000EUR i imaces ih!!!

Pozdrav!

HAHAHA Muzzy sad si na potezu 🙂
 
Ovi SS-ovci nas ojadise (SS = Student + Simpson 😀) Izbili su pare iz dzepa svima, pa bi sad i Muzzy-ju ;P
 
Nazad
Vrh Dno