Šta je novo?

Najbolja 4X grafika

Bloodymir

Čuven
Učlanjen(a)
22.08.2002
Poruke
19
Poena
604
Koja je najbolja graficka karta koju mogu da stavim i do maksimuma iskoristim na ploci (815EP chipset) koja podrzava 4X mode?
 
GF4 naravno neki Ti.
 
Bloodymir je napisao(la):
Koja je najbolja graficka karta koju mogu da stavim i do maksimuma iskoristim na ploci (815EP chipset) koja podrzava 4X mode?

neki ATI Radeon 9600 😀. Veruj mi, neces imati problema da teras tu kartu na toj plochi, namestis na 4X i teras. ALi pitanje je da li ces izvuci max. iz te graficke, posto imas slab procesor. pz
 
Neces nikakve performanse izvuci ni sa GF4Ti.
Ubodi neki GF3 ili Rade8500 i pevaj 😀
 
boki je u pravu, ako stavis neku zwerinu od cetvorke, gusice te cpu
 
a kako da namestim uoste agp 8x
ja imam chaintec 6via5t podrzzava 4x
graf asus fx5200 podrzava 8x
kako ja da stavim na 4x jer mi pokazuje da je samo na 2x
 
Nazad
Vrh Dno