Šta je novo?

Najave filmova i serija

JJ i WW2....ili će biti vrh film ili žešći fail mada sudeći po traileru deluje mi ovo drugo :d
 
Poslednja izmena:

Ne znam da li je neko kacio. Ako se ne varam (kao i prethodne) treba da se pojavi u Septembru
 
Poslednja izmena:
Koja je poenta da guraju Iron Fist-a, Luke Cage-a i ostale koje su flopnuli kvalitetno kod publike?

Umesto da urade 3. sezonu DD-a i 2. sezonu Punishera oni serviraju ovo...

Mogu komotno da sahrane IF, LC-a, pa i JJ i budzet preusmere na recimo Ghost Rider seriju...
 


trailer 2
 
Od svih najvise mi se svidja Shazam. Film ima jasno definisanu ciljnu grupu, decu. Retko se desava da se prave visokobudzetni filmovi za decu bez krvi do kolena, a da ne budu samo cgi fest.
Aquaman ne zelkm ni da koentarisem, Godjiru takodje.
A Kameron za Boga dragoga, od Terminatora do Avatara. Pade kao Ikar.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
^ A Battle Angel Alita? :) I to je Kameronovo cedo... :)

Ocekujem odlicnu adaptaciju (za razliku od Ghost in the Shell) mange/animea koja ce flopnuti jer samo po sebi predvidjeno za odredjenu grupu ljudi koji ce znati da cene.
 
Znam, zato me i plasi. Na trenutke izgleda fenomenalno, a u drugim veoma cudno sa vrlo izrazenim cgi-jem. Kao fan animea zaista zelim da uspe.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bogami opa.

Najverovatnije ce im trebati cela sezona da se lansiraju u svemir [emoji16]
 
.
4432a99ea43d207f2afdd82f9d63f07d.jpg
 
Kad vidim Netflix, skrecem pogled u drugu stranu :S:
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kad vidim Jonnah Hilla, Seth Rogena ili nekog od Franko Bros. odmah okrećem glavu na drugu stranu...
 
Predpostavljam jedan u jednu stranu drugi u drugu :) bogami slažem se sa obojicom ali me tematika interesuje tako da ću dati šansu...

TLOr32N.jpg
 
Kad vidim Emmu Stone skrecem pogled u tu stranu :)
 
Kad vidim Emmu Stone skrecem pogled u tu stranu :)

Realno pre bih guz*o Dzonu Hila, Seta i Franka nego nju. Odvratna mi je skroz, sto kako izgleda sto kako glumi...

Mada meni ovaj trio realno ima samo 3 dobra filma (svaki po jedan). Dok Dzona Hil jedini tu zna da glumi.


@emaremare

Aj pogodi ko je rezirao Future Man-a, koji znam da ti je legao kao i vecini ovde na forumu koji su ga gledali.... :)
Seth Rogan i Evan Goldberg

Nego ljudi samo bljucnu jer je tako u modi...
 
Realno pre bih guz*o Dzonu Hila, Seta i Franka nego nju. Odvratna mi je skroz, sto kako izgleda sto kako glumi...

Mada meni ovaj trio realno ima samo 3 dobra filma (svaki po jedan). Dok Dzona Hil jedini tu zna da glumi.


@emaremare

Aj pogodi ko je rezirao Future Man-a, koji znam da ti je legao kao i vecini ovde na forumu koji su ga gledali.... :)
Seth Rogan i Evan Goldberg

Nego ljudi samo bljucnu jer je tako u modi...
Znam da je Rogen ukljucen, i Pineapple Express mi je odlican ali mi je lik gadan i ume da bude jako naporan.
 
Znam da je Rogen ukljucen, i Pineapple Express mi je odlican ali mi je lik gadan i ume da bude jako naporan.

Stoji da je naporan sa toilet humorom, ali i on i Franko imaju par dobrih filmova,doduse Franko malo vise. Dzona je jedini "konzistentan".

Doduse koliko videh Rogen je sada vise u rezireskim vodama i cini mi se da mu bolje ide nego "gluma"...
 
Uopšte ja ne negiram da oni imaju nekih dobrih filmova/uloga ali generalno gledano sva trojica su mi iritantni i antipatični i to mišljenje ne može da promeni ni uloga za oskara.
 
Niti mogu da dobiju uloge za isti.. Upali su u masinu za odredjene role i to ce igrati do kraja karijere.

I meni je od cele te ekipe Set najmanje simpatican, ali opet ne mogu da osporim da ima dobrih stvari. Ako me neko iritira od te ekipice to je ona psiho crnka Aubrey Plaza i kolega im M. Cera..
 
Nazad
Vrh Dno