Šta je novo?

Na ekranu laptopa belicaste fleke???

luci

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2005
Poruke
441
Poena
319
Kao sto sam naslov kaze na panelu u jednom delu postoje neke fleke tj. kao oblacici,koji se vide najvise kad je jednobojna pozadina recimo sivkasta,plava,onda na tom mestu gde je fleka boje dobijaju svetliju nijansu,medjutim kada stavim neku sarenoliku pozadinu to se uopste ne vidi,znam neko ce mi reci sto ne drzim onda sarenu pozadinu,ali bih ja voleo da znam od cega mogu da ostanu ti oblaci u vidu ziga i da li to nesto govori o dugovecnosti samog ekrana!!!
Hvala unapred,svako uputsvo,savet ce mi dobro doci!!!
 
Mozda je to vlaga, drzi ga ukljucenog 48h da to izduva.
 
Sjeb sa pozadinskom folijom.. Kada ga gledas odozgo mozes da vidis i tackice i ko zna sta jos... meni se to desilo i zamenili su mi ekran.. i sad opet pocinje da mi se to isto desava
 
DA cini mi se da je tako nesto,kada gledam odozgo,taj deo postaje onako zuckast,moguce je da je stisnut bio ili nesto teze stajalo na sklopljenom lapu!
Znaci ekran se menja, znas li mozda cenu 14,1"?Pozzz i hvala!
 
meni su rekli da ekran za amilo pi 1556 kosta oko 380 evra + pdv.. ( al je bio u garanciji) inace je papreno...
 
Ne znam kakav je ekran u pitanju ali za te pare neki polovan kompletan lap moze da se pazari,sto se tice mog ekrana raspitao sam se ima ih za 50 e,pozzz!!!!
 
Pa nisi nigde naveo koji je laptop u pitanju, zar ne? :)
 
Fujitsu Siemens Lifebook E7010
 
Nazad
Vrh Dno