Šta je novo?

Myst IV: Revelation zagonetke?

erdelja

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2004
Poruke
276
Poena
319
Ruku na srce, igra je tehnicki FENOMENALNA :banana: , ali...
Zagonetka sa kristalima (najnizi nivo sa stolicom) na Spire-u me je dovela u ocaj :wall: . Prihvaticu da mi intelekt nije jaca strana, ali zar su i kum i devojka :p . Morao sam da pogledam resenje i dosao do zakljucka da ne bi problem resio bar sledecih par meseci.
Ni na Havenu se nisam bas proslavio (zagonetka kod mosta). Uspeo sam kombinatorikom da spustim "prokletinju", ali nisam shvatio logiku problema. Da se razumemo, drugi problem je mnogo laksi od problema na Spire-u, ali verovatno je i lenjost odigrala ulogu da ga ne izguram do kraja. Da skratim...
Treba mi vas komentar o problemima (tezini) i da li je iko uspeo sve ovo bez pomoci da predje.
 
Sorry na off-topicu, samo me zanima da li igras cd verziju ili dvd i da li bi meni OK sljakala na Athlon 1600+, 512 DDR i Radeon 8500 64 DDR?
 
@Ralex2
Igram DVD verziju (2DVD-a), a sto se zahtevnosti tice iskreno - NEMAM POJMA. Evo sta pise na sajtu:

PC System Requirements

Supported OS: Windows® 98SE/2000/Me/XP (only)
Processor: 700 MHz Pentium® III or AMD Athlon™ or better (Pentium IV recommended)
RAM: 128 MB RAM (256 MB recommended) (256 MB required for XP)
Video Card: 32 MB DirectX® 9-compliant video card (64 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0-compliant sound card
DirectX: DirectX 9.0 (included on DVD)
DVD: 4x DVD or faster
Hard Drive Space: 3 GB free
Display: 800x600 display
 
Jao i meni treba resenje gde si ga nasao ajd mi posalji bas to sa kristalima a i ostalo pozdrav
 
@djsp
Resenje ti se nalazi u igri. Idi na opcije->game options i tamo imas neku crvenu slicicu se slovom P (ne znam kako se zove, jer pisem iz firme). Ima 3 stepena pomoci.
 
Nazad
Vrh Dno