Šta je novo?

My Brute, simpa flash igrica :)

Aman, pratio sam... Valjda nisam toliko prso....... Valjda..... :d
 
immortal??? LoL...
 
MadafankinZ goes to level 14!
Endurance improved. Bonus: knife
:D
I, taman, da iskoristim priliku da prozovem ove sto (se) ne prijavljuju :p
 
Pu bre nije me bilo 15 dana i totalno sam stagnirao :(
 
Trebalo je da zaduzis nekog da ti vodi lika. Nije da je ovo WOW, ali treba odraditi dnevni grind! :d
 
Ma nije frka sticicu vas :)
Ti nisi daleko odmakao a i dalje imam vise pobeda od tebe :) Mada nije mi jasno kako si ti onda za 1 lvl jaci od mene pogotovo imajuci u vidu koliko ja pupila imam.
 
Poslednja izmena:
I walk this difficult path alone! :D
Nemam pojma i dalje, niti lomim glavu oko toga.

Nego, mene zanima kako se napreduje u rangiranju?
 
Ako mislis samo na sebe, valjda ima veze lvl i uspeh na turnirima.
Ako mislis na klanove, samo skup lvl-a clanova je bitan :\
 
majlog spasao te napitak!
 
Olesio si me za sve pare :(
 
E neće me, pa neće! Stigao sam i do 16 nivoa i dobio samo +1 agility. Još od desetog nivoa nisam dobio ni jedan skill, a svi protivnici na ovim nivoima su puni dobrih skillova, sa svakim novim nivoom umesto da postajem jači, ja postajem sve slabiji i sve teže se nosim sa protivnicima.
 
Uspeh na turniru ti određuje titulu. Rangiranje među ljudima sa istom titulom bi trebalo da se vrši prema nivoima, a zatim prema broju pobeda.


Au bre, pa onda necu preci rang jos ohoho... :(
Cepaju me samo tako, najdalje sam stigao do 5h (danas me cak ubili u 4h, prva runda)

@ majlo
Hvala kolega, hvala, imao sam i ja jedan neuspesan pokusaj na tvoju glavu... Utepao si me samo tako!

Markosmi, The Teribble Nazi Slayer:
Markosmi VS Hitler :d
 
E neće me, pa neće! Stigao sam i do 16 nivoa i dobio samo +1 agility. Još od desetog nivoa nisam dobio ni jedan skill, a svi protivnici na ovim nivoima su puni dobrih skillova, sa svakim novim nivoom umesto da postajem jači, ja postajem sve slabiji i sve teže se nosim sa protivnicima.


Isti slucaj... Pogotovo kako predjoh na 14-i lvl, bije me kako ko stigne... :|
Imam utisak da mi je jaci onaj lik koji je 9-i lvl, nego ovaj sad...

edit: jeee, fali mi 15xp-a za novi lvl... I dobicu celih 7 helta... Jeeee...
I tacno sam rekao, onaj lik 9-i lvl bi me komotno dobio... :|
(glupa igrica xD)
 
Poslednja izmena:
Isti slucaj... Pogotovo kako predjoh na 14-i lvl, bije me kako ko stigne... :|
Imam utisak da mi je jaci onaj lik koji je 9-i lvl, nego ovaj sad...

edit: jeee, fali mi 15xp-a za novi lvl... I dobicu celih 7 helta... Jeeee...
I tacno sam rekao, onaj lik 9-i lvl bi me komotno dobio... :|
(glupa igrica xD)

narocito sto ja volim da te stignem... :-devil-:

@morbius: e ovo je najneizvesniji mec do samog kraja i jedna od meni drazih pobeda: http://majlog.mybrute.com/fight/500496637

u poslednje vreme bas malo sam igrao, uglavnom sa samo najjacim likom.
 
narocito sto ja volim da te stignem... :-devil-:

@morbius: e ovo je najneizvesniji mec do samog kraja i jedna od meni drazih pobeda: http://majlog.mybrute.com/fight/500496637

Usralo te na kraju neviđeno. Prvo ti ostane samo 1 HP, pa ga opet klepim i opet ti ostane na 1 HP zahvaljujući survival-u. Prvi put da vidim da je neko zapravo pobedio u borbi zahvaljujući tom možda i najbuđavijem skilu u igri. Uz deluge je sigurno i najbuđaviji.
 
E neće me, pa neće! Stigao sam i do 16 nivoa i dobio samo +1 agility. Još od desetog nivoa nisam dobio ni jedan skill, a svi protivnici na ovim nivoima su puni dobrih skillova, sa svakim novim nivoom umesto da postajem jači, ja postajem sve slabiji i sve teže se nosim sa protivnicima.

Ja ne znam sto se ti zalis uopste kad imas 6 skillova? Sta bih onda ja trebao da kazem sa samo 2 skilla na 12. nivou? :)
 
Ja ne znam sto se ti zalis uopste kad imas 6 skillova? Sta bih onda ja trebao da kazem sa samo 2 skilla na 12. nivou? :)

Pa jeste, ali imaš i najbolje oružje u igri, a lepo te je poteralo i sa ostalim oružjima, ako dobiješ strong arm bićeš nenad****v. Plus dobio si bar +10 speed-a od Bolt of Lightning, ljudi najčešće dobijaju dosta manje. Bio si i ti dosta taličan, flail i speed idu odlično zajedno.
 
ja ne mogu da se zakacim vec 24h, izbacuje error neki :S

a vi?
 
Niko ne moze, neko ****** se desilo ocito.
 
Propade mi danasnji grind...
Ceo dan jutros sam pokusao i sad.
Za utehu mi je barem sto nikome ne radi :d
 
Nazad
Vrh Dno