Nemoj kupovati ta G....,Nadji bilo sta drugo,bezi od Logitech-a.
Domet je kriminalno mali,Akumulator kada krepa(sto je vrlo brzo)ne mozes naci nego da te deru u servisu,Ako ti se nesto pokvari,opet si osudjen na kaubojski servis,I kada ti posle cimanja zamene deo,ne dobijes racun,niti drugu garanciju....
Verovatno ima i zadovoljnih ali moja iskustva su ovakva
Pozdrav