ogi je napisao(la):Ove kartice se mogu naci za 40-tak eura, kakav je abit, za xelo prvi put cujem, kakav je on, ili mozda treba rizikovati sa nekim eagleom mx460.
Svi su manje vise pribliznih cena pa ne znam sa cime bih najbolje prosao.
ogi je napisao(la):, za xelo prvi put cujem, kakav je on,
.
delimir je napisao(la):...
Ako su im i kartice kao TFT-ovi ja bih to izbegavao.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari