Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Preko telefona kucam.
Pa ako je bilo izvinjavam se.

Droidwall je definitivno must have app!

Izvinjavam se sto nisam u mogucnosti da ostavim link, ali google search to resava. :d

TT o2x
 
Cartoon Wars


sjajan game =]
 
Whistle Phone Locator

e da mi je ovo za sve sto trazim po kuci :D
 
Ukoliko ste u BG-u i koristite Taxi mislim da je Taksiko definitivno a must have app za vas fon :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imperio.taksiko

Bacite pogled, mislim da ce vam se svideti :) ( i ko nije iz BG-a neka baci pogled, nece moci da poruci taxi, ali ce bar moci da se odusevi aplikacijom hehehehe, vise gradova je u planu od nove godine, tako da vam nece "propasti" instalacija ;) )
 
Preporuka za Maple audio player. Koristim vec par dana i cini mi se da ce da zameni playerpro.
 
Preporuka od mene za ove 3 zarazne igre:

Virtual Table Tennis 3D
Probe the Humans
Mega Jump


Pojavila se i najbolja prognoza nedavno. Ne zezaj te sa ostalim. Em je prelep widget em nikada nece pokazati na vreme promenu vremena a za dane u napred da i ne spominjem.
Weather2Umbrella LTD


Imamo 2 domace kursne liste sto sam ja nasao. Ovu za sada vise koristim jer ima widget gde mogu 3 valute da se unesu i odredi da li ce te pratiti kupovni, srednji ili prodajni.
Kursna Lista - Srbija


Za snimanje razgovora. Meni dobro dodje da ako mi ustreba preslusam ponovo ako sam nesto zaboravio a i taman da cujem kolko dobro 'poslovno' pricam :d
Call Recorder
Ako neko zna neku bolju neka preporuci. Mana je sto snima i kada se niko ne javi na telefon.



p.s. zamolio bi neku aplikaciju koja sluzi za ukidanje reklama iz drugih aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Vec je bilo u Android OS pa da podsetim i ovde.
Touchnote odlicna aplikacija. Od vasih slika se pravi razglednica (veoma dobrog kvaliteta) i salje bilo gde u svetu. Prvo sam bio sumnjicav medjutim stvarno stizu, cak i kod nas :)
Svaka cast Samsungu koji finansira ovo do kraja avgusta
 
Kao ebook reader preporucujem FBReader. Na iPadu sam koristio Stanzu, a ovo mi je najblize Stanzi.
 
Screen filter - omogućava smanjivanje osvetljenosti ekrana bukvalno do koske, za noćno čitanje ili štaveć
 
Da ponovim, AppSales must have. Odusevljen sam aplikacijom.




Trenutno mi je nasao gomilu nekih 6-7$ igrica koje su na popustu i kostaju 0.99$. Izmedju ostalih i SwiftKey je na popustu za one koji su ga propustili....
 
Šta je must have za rootovane telefone, imam Superuser, mcTweaker, BusyBox free, Adfree i Clock sync, sve besplatne verzije? Sa mcTweakerom sam nešto podešavao, onako samo preporuke u samom programu.
 
^ ROM Toolbox Pro, odlicna all-in-one aplikacija.
 
Beautiful Widgets je extra pogotovo skin weather "EmotiSun" :D
 
ProCapture - camera i panorama.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neaststudios.procapture&hl=sr

aplikacija koja dopunjuje kameru telefona sa stvarima kao

- moze da zakljuca fokus i ekspoziciju i rekomponuje se kadar (drzi se pritisnuto shutter dugme i slika po pustanju dugmeta).

- live histogram

- lako fokusira bilo gde na ekranu pritiskom, odatle meri blednu, pa se brze iz vise pokusaja nadje zeljena vrednost za fotografiju i slika

- mogu dugmicima na telefonu da se zadaju funkcije aparata.

treba da se ima minimum ice cream sandwich android (da bi radio touch fokus i sl.)i verovatno da na nekim default kamerama to sve i ima u meniju, ali moj LG optimus L7 je progledao sa tim programom
 

Prilozi

  • procapture.jpg
    procapture.jpg
    22.6 KB · Pregleda: 666
Poslednja izmena:
exDialer

lLWpJvKZ2KvNOpGJkhW6RJlUnFeVEgPaxxE2LGDrfLRMSXdxnVU-DSwfXm2773I4LA


exDialer

Ovo je jednostavno MUST HAVE aplikacija za telefone, sve!

T9 pretraga je fenomenalna.
Mogućnost pretrage brojeva i ovako i onako :) Na šta mislim? Mislim na ono kada imate upisan broj +381 11 1234567 u imeniku a kucate 011 1234567 i ne dobijete kontakt.
Prepoznaje naša slova pa možete imati u imeniku kontakt "Dušan" a tražiti jednostavno kao "Dusan" i pronaći će.
Mogućnost pretrage u organizaciji, notes, ulica...

Imam telefon godinu dana i nemam ovo?! :wall:
 
Izašla zvanična busplus aplikacija, koja je pritom besplatna. Nema ukucavanja kodova, već direktno na mapi vidiš gde se nalaze autobusi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.busplus&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5idXNwbHVzIl0.

Za razliku od komunalne policije, simpatičan PR potez Apexa, ali uz obavezan udarac u pleksus... Traže da im daš broj tvog telefona... :whip:

Treba tu dosta, ali baš dosta peglanja, ali barem nešto da imamo za džabe... pored batina :d...
 
Poslednja izmena:

Prilozi

  • nasaapp.jpg
    nasaapp.jpg
    59.5 KB · Pregleda: 666
  • issapp.jpg
    issapp.jpg
    23.6 KB · Pregleda: 613
Poslednja izmena:
Jeste..ne zaboravi na pretplatu ;)

** FREE 3-MONTH SUBSCRIPTION GRANTED at your first log in! You can then renew your allegiance for only $0.99/month, $1.99 for 3 months or $2.99 for 6 months! **
 
Nazad
Vrh Dno