Šta je novo?

MTS registracija

mrqadiq

Zapažen
Učlanjen(a)
19.02.2022
Poruke
3
Poena
22
Zdravo.
Dali ima neko da bi mi pomogao oko registracije mts broja.
Hvala
 
Pa jedini način je da odeš u poslovnicu, koliko je meni poznato
 
Odeš u mts poslovnicu sa ličnom kartom i karticom iz koje si izvadio SIM karticu. Kažeš radniku da si došao da registruješ karticu, daš ličnu kartu i karticu iz koje si izvadio SIM.
Onda će ti registrovati broj telefona. Registracija je besplatna. Dobićeš dokument na kojem će pisati da je broj telefona registrovan.
Kada ti se ošteti kartica ili kada ti lopov ukrade telefon a karticu baci odeš u mts poslovnicu sa ličnom kartom i oni će ti aktivirati karticu sa istim brojem telefona.

Meni se desilo da mi je mobilni ispao na patos dok sam putovao autobusom pa je kartica negde odletela. Posle incidenta sam otišao u mts poslovnicu (u gradu u kojem nisam registrovao karticu) i dali su mi novu gratis sa istim brojem telefona. Ako izgubiš karticu, ako si je npr. registrovao u Novom Sadu novu možeš da zatražiš npr. u Sremskoj MItrovici.
Polovinom 2021. godine su mi ukrali telefon. Lopov izvadio karticu i bacio je. Posle incidenta sam otišao u mts poslovnicu i dali su mi novu.
 
Čovek je verovatno mislio da ako neko ovde radi u mts-u da mu daljinski završi na lepe oči, ali nažalost, neće tako moći. Pitao sam radnike Supernove i mts-a da odnesem majci papir da potpiše raskid za Supernovu, ali politika Telekoma je da mora lični dolazak, a razduženje nije problem da i ja potpisujem umesto nje. Svi se oni drže zadatih propisa i ovlašćenja odn. niko nije lud da gubi radno mesto zbog gluposti. Može ličnim dolaskom, završava se kroz 5 minuta i to je to, posle je moglo na Mondo sms kad je postojao. 🙂
 
E to sam mislio na lepe oci 😉. Dobro hvala vam.
 
  • Interesting
Reagovanja: uji
Samo neko ovlascenje iz ambasade Srbije nista drugo
 
Dobićeš dokument na kojem će pisati da je broj telefona registrovan.
Ja sam ranijih godina registrovao 2 mts broja, ali nikakav dokument nisam dobio. Dali su mi neki papir da se potpisem i cudilo me sto mi nisu dali duplikat. Ili se to praksa mts-a u medjuvremenu promenila.
 
Nazad
Vrh Dno