Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pozoves A1 i kazes da hoces da prenes broj kod njih i oni ce da pokrenu proceduru. Mozda mozes telefonom ali najbolje bi bilo da ako mozes da odes u neku poslovnicu i zavrsis sve na licu mesta.
 
  • Like
Reagovanja: pmb
Može i online, preko A1 sajta. Ima opcija za prenos broja.
 
  • Like
Reagovanja: pmb
desilo se nesto cudno kada sam pokusao da platim racun preko aplikacije "moj mts"
naime, izabrao sam mastercard kao opciju placanja, uneo svoj mail. aplikacija me je prebacila na secure stranicu placanja, medjutim posto mi je u pozadini bio ukljucen adguard na max podesavanjima zastite od kukija reklama itd....stranica nije bila citka kako treba.
iskljucio sam adguard isao na odustani od placanja, aplikacija me je vratila nazad. zatim sam pokusao opet da uplatim, aplikacija me je obavestila da sam prevrsio max broj placanja.
da bih ovaj put ispravno uplatio obrisem cache aplikacije, ulogujem se unevsi br tel, kad ono apk mi prikaze kako su mi svi racuni izmireni
WTF!?
a nisam ni unosio br kartice....
naravno tekuci racun netaknut.
 
Dobio danas ponudu od MTS za Omorika 1 paket sa 3+50GB mesecno za 1399 din uz UO 24 meseca.

Zvali jer sam juce podneo zahtev za prelazak u A1 (Mocna tarifa od 1TB na 2 godine)
 
Trenutno sam na Morava 1, kako da dobijem bolju ponudu za Omoriku 1, recimo 999din, nisam u mogućnosti da blefiram prelazak, jer imam avans na broju?
 
Trenutno sam na Morava 1, kako da dobijem bolju ponudu za Omoriku 1, recimo 999din, nisam u mogućnosti da blefiram prelazak, jer imam avans na broju?
Drugacije nikako, posto bilo kakav razgovor sa promoterom ili sa call centrom se zavrsava da ce ti daju ponudu 1200 dinara najnizu preplatu i mozda par gb vise od pocetne cifre 3 gb. A drugi scenario je da ti ponude za 1399 dinara 3+50 gb na 2 godine. Samo podnosenjem zahteva za prelazak u drugu mrezu mozes da trazis predplatu od 999 dinara i mozda koji gb vise.

Ja sam ih pitao pa zar to nije ucena onda kazu jeste ali samo u tom slucaju imaju pravo da ponude vise benefita nego u normalnim ponudama. Ovako imaju kao opravdanje za nizu cenu.
 
Podneo juce online zahtev za prebacivanje brojabiz mts-a u a1, sad mi stize da imam posiljku od a1, verovatno ugovor. Da li potpisivati ili cekati poziv od mts-a? Koja je tu uopste procedura?
 
Potpišeš to, onda te zovu iz MTS-a da te ubede da ostaneš, ako te ubede ne važi to što si potpisao.
 
Ako zovu, Bilo je slučajeva i da nisu zvali
 
Ne znam od kada ali uvedena je Senior tarifa za lica starija od 65 godina kod MTS-a:


Ovo mu dodje ko Omorika 1 paket samo bez interneta i ima Viber neograniceno. Ali za 950 dinara uz E-Racun nije lose kome treba samo za pozive.

Tako da ovo nije lose ako imate u kuci nekog ko je stariji od 65 da uzmete na njega ovu ponudu i da koristite, pod uslovm da necete da se cimate sa MTS-om oko Omorike 1 paketa i da postavljate uslove ili da podnosite zahtev za prenos broja u drugu mrezu i rizik da vas ne pozovu i ne daju svoju ponudu.
 
U Telenoru za te pare imas, pored razgovora i sms poruka (par giga interneta), jednu aplikaciju premijum i jednu običnu (viber neograničeno npr.). Plus što ne mora da fingiras da si penzos. 975 dinara sa elektonskim racunom
 
Ljudi. imate li iskustva sa ovom situacijom... Dakle, bio sam u Bosni početkom juna i uplatio onaj dodatak 1gb za roaming net. Stize mi račun uz dodatnih 1800 din kao za roaming prenos podataka. Kako je moguće da imam 1800 din za prenos podataka kada nisam potrošio tih 1gb što sam kupio? Šta raditi? Mislio sam da idem da se žalim na račun, ali nisam to do sada radio, tj. vredi li uopšte?
 
Напиши приговор.
Било је проблема са мтл бројевима који су позивани са мтс бројева. Наплаћена је услуга које је бесплатна/у пакету.
 
Svakako vredi da odes da se zalis, jer bilo sta da radis postoji trag o kupovini ili aktiviranju necega i oni u to moraju da imaju uvid. Tako da samo otidji u najblizu poslovnicu i trazi da prave reklamaciju na iznos racuna.
 
Ne znam od kada ali uvedena je Senior tarifa za lica starija od 65 godina kod MTS-a:


Ovo mu dodje ko Omorika 1 paket samo bez interneta i ima Viber neograniceno. Ali za 950 dinara uz E-Racun nije lose kome treba samo za pozive.

Tako da ovo nije lose ako imate u kuci nekog ko je stariji od 65 da uzmete na njega ovu ponudu i da koristite, pod uslovm da necete da se cimate sa MTS-om oko Omorike 1 paketa i da postavljate uslove ili da podnosite zahtev za prenos broja u drugu mrezu i rizik da vas ne pozovu i ne daju svoju ponudu.
U A1 ima isto to za 849 din, 65+ tarifa.
 
Meni sad stigla poruka za Mtel imam 200min za moju tarifu ka tim brojevima, doduse nemam nikog ni u BiH ni u CG tako da nepotrebno al ajde.
Kad bih mogao da dam nekom kome treba rado bih ucinio ali ne znam dal moze?
Verovatno ne, ne znam.
IMG_20210621_151357.jpg
 
Meni sad stigla poruka za Mtel imam 200min za moju tarifu ka tim brojevima, doduse nemam nikog ni u BiH ni u CG tako da nepotrebno al ajde.
Kad bih mogao da dam nekom kome treba rado bih ucinio ali ne znam dal moze?
Verovatno ne, ne znam.
Pogledajte prilog 310238
Sjajne vesti, dobili smo ono sto smo i imali pa su krisom oteli pre koji mesec i kad su ljudi poceli da se evakuisu u druge mreze zbog njihovog bezobrazluka, onda brze-bolje vracaj ljudima oteto inace ostacemo bez mase korisnika...Slepcine u upravi...
 
Sjajne vesti, dobili smo ono sto smo i imali pa su krisom oteli pre koji mesec i kad su ljudi poceli da se evakuisu u druge mreze zbog njihovog bezobrazluka, onda brze-bolje vracaj ljudima oteto inace ostacemo bez mase korisnika...Slepcine u upravi...
Ne znam ja sam skoro pre dva meseca presao iz Vipa u Mts tako da ljudi dolaze u Mts a beze iz raspalog Vipa/A1
 
Da al mene interesuje zašto piše dok ste u roamingu u mtel mrežama da mogu da se koriste ka mts mreži? Ka mts mreži treba da mi važe minute koje imam u paketu za nacionalni saobraćaj, ne da mi troše ove minute. Samo da ne naprave meki zajeb pa nas tako sjebu sa da prvo skidaju ove minute kada si u roamnigu u zoni ZB.
 
Jel mogu da se odjave VAS usluge u poslovnici.

Keva se pretplatila na neku prevaru od aplikacije ili servisa, pojma ni sama nema, samo je stigla naplata za "VAS Standard" od 720 dinara, pa da ne bude da joj isto stigne i naredni mesec.
 
Da al mene interesuje zašto piše dok ste u roamingu u mtel mrežama da mogu da se koriste ka mts mreži? Ka mts mreži treba da mi važe minute koje imam u paketu za nacionalni saobraćaj, ne da mi troše ove minute. Samo da ne naprave meki zajeb pa nas tako sjebu sa da prvo skidaju ove minute kada si u roamnigu u zoni ZB.
Ovi uslovi su do 01.07.
Jel mogu da se odjave VAS usluge u poslovnici.

Keva se pretplatila na neku prevaru od aplikacije ili servisa, pojma ni sama nema, samo je stigla naplata za "VAS Standard" od 720 dinara, pa da ne bude da joj isto stigne i naredni mesec.
Može i da se odjavi pozivom na 0800 100100
 
Sa MTS-om se nikad ne zna sta naplacuju, a sta ne. Pre neki dan naplatili odlazni poziv ka Mtel-u, a danas spazih ovo, nisu naplatili odlazni poziv iz rominga ka istom tom broju za koji su naplatili, a pozivao iz Srbije, takodje ni dolazni poziv iz A1 (broj je 063,al prebacen) u romingu nisu naplatili. Roming je bio u Mtel BiH.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210622-022034_Moj mts.jpg
    Screenshot_20210622-022034_Moj mts.jpg
    31.4 KB · Pregleda: 37
  • Screenshot_20210622-022042_Moj mts.jpg
    Screenshot_20210622-022042_Moj mts.jpg
    31.7 KB · Pregleda: 51
Sa MTSom mora da bude covek uvek na oprezu i proverava racune. Keva slucajno kupila neku uslugu preko TVa neka muzika sta li bese, ja video zvao i podnesem zahtev da se usluga ugasi. Kao sve uradjeno, prodje par meseci, potpisem nov ugovor, dobijem nekako 2 meseca mislim po 1 BOX 3. Posto ja to ne palcam nego se vodi ugovor nna mene kaze mi sestra nisu racuni po dinar. Pogledam i dalje ona usluga koja je navodno iskljucena se naplacuje. Zovem ponovo i trazim da je iskluce. Evo vec dva racuna dolaze bez te usluge.
 
Bas juce je stigla poruka da ne naplacuju kad se i iz romiga zove mtel.
 

Prilozi

  • D1F90A8C-4725-4094-95CE-61D5F46718E6.png
    D1F90A8C-4725-4094-95CE-61D5F46718E6.png
    368.7 KB · Pregleda: 47
Jel se meni cini ili se kod ovih bizmismena vise ne isplati nijedan telefon?
 
Nazad
Vrh Dno