Šta je novo?

MTS optika za fizicka lica

A net nemas, otkazao si stari i vratio opremu?
 
Ima li neko info da li ce skoro uvoditi optiku na jug Srbije, konkretno Novi Pazar?
Ima li optike uopste van Beograda i Novog Sada?
 
Bice za 5 godina ,slabo se radi uopsteno imaju oni druge prioritete .Sprema se prodaja sad zavisi da li za godinu ili dve ali tu je negde .
 
Zakazalii uvođenje optike, došli momci sve izbusili, provukli, odradili i kada su trebali da mi puste signal i demontiraju opremu ispostavilo se da u zgradu nije pušten signal (od strane telekoma) tako da budite oprezni ne skidajte opremu i 5 puta proverite pošto u mts-u rade *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i zaposleni preko veze koji najbitniju stvar ne mogu da provere. Sada čekam da puste signal pa da opet dodju da mi prepakuju opremu. Retko maloumna kompanija.

Pazi, da su samo oni... nego je i SBB u istoj ravni kao i oni. Kod mene u kraju ljudi uzeli fixni preko SBB, liferovali Telekom (rekli im iz SBB-a da moraju tako sami, zna se procedura) - i kad su sutradan zvali SBB da im donesu telefon i opremu za digitalni fixni - ovi kazu ooops, nema teh. mogucnosti kod vas sem sa analognu TV, ocekuje se da dovedemo novu instalaciju, i tako cekaju evo vec mesec dana :d Dakle nemaju vise ni Telekom - odjavili, a SBB genijalci nisu videli da njihov deo ulice jos uvek ima staru IKOM koaksijalu gde ne pustaju digitalni / internet signal. :d

Svojevrsni *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i rade na sve strane u ovoj drzavi, ali u knjigama trzisne ekonomije ovakve pojave nisu zabelezene niti se mogu definisati.
 
Poslednja izmena:
Pisao sam vec u drugoj temi o tome kako je moj prijatelj cekao mesec dana da mu uvedu sbb u mestu u kojem ne postoji njihova infrastruktura.Covek je hteo samostalni eon preko aplikacije. Rekli mu da to ne moze ali da moze kablovska. Odjavio mts tv,oatavio adsl i cekao. Na kraju sam ih zvao uz njegovu saglasnost i otkazao tu instalaciju,iako su mi savetovali da cekam,velike su guzve. Kad sam ih pitao da pogledaju koje je mesto u pitanju nastao je muk,pa odmah posle ponuda za total tv. Elem,za 15 minuta sam ga online prijavio za eon bez mreze,skinuo app na njegov lg smart tv i odmah je poceo da ga koristi.
 
pa da - neverovatne stvari se desavaju.


A gledajte ovo sada na MTS portalu. :d
D1X8kA6WwAAKIYb.jpg

25 dana radovi - OMG FFS.

Comtrade im i dalje pravi "softvere"....cccc.

Inace portal radi sporo kao mrtav konj.

Da ne bude tako sve crno - sa Internetom sam prezadovoljan. Tu samo nista da ne diraju... :)
 
U pravu si za portal. Sto ce neta tice koristim njihov adsl od 2007 pa od 2014 vdsl ,i do sad sam morao da ih zovem samo dva puta zbog nekog problema. Vdsl i d3i od sbb je za mene najbolja kombinacija u mom mestu.
 
A gledajte ovo sada na MTS portalu. :d
Pogledajte prilog 266954
25 dana radovi - OMG FFS. )
Ali 25 dana samo placanje preko portala i pregled placanja/racuna nisu dostupni. Promena tarifa, pregled usluga, reklamacije i ostalo funkcionise.

BTW, juce i prekjuce su razvlacili kablove u Kneginje Ljubice i Dobracinoj. Ali to su bili tek kablovi ulicni, mislim da nijedna zgrada nije prikljucivana uopste jos uvek :(
Oko Puskina npr. u Budimskoj su vec poceli radove u zgradama.
 
U Nišu u centru Mts optika je dostupna, verovatno i drugim delovima grada. Juče su dolazili njihovi promoteri i nude osam meseci za jedan dinar za box 3 i deset meseci za dinar za box 4 na ugovor od dve godine. Njihovi internet paketi imaju manji upload neki lokalni provajderi, to mi se ne sviđa ali daju dva set top boxa uz ugovor, wlan router, mts tv go.
 
pa da - neverovatne stvari se desavaju.


A gledajte ovo sada na MTS portalu. :d
Pogledajte prilog 266954

25 dana radovi - OMG FFS.

Comtrade im i dalje pravi "softvere"....cccc.

Inace portal radi sporo kao mrtav konj.

Da ne bude tako sve crno - sa Internetom sam prezadovoljan. Tu samo nista da ne diraju... :)

Auuu, sada su malo produžili pa do 25. aprila im neće raditi servis!:d
 

Prilozi

  • mts.jpg
    mts.jpg
    80.2 KB · Pregleda: 227
U Nišu u centru Mts optika je dostupna, verovatno i drugim delovima grada. Juče su dolazili njihovi promoteri i nude osam meseci za jedan dinar za box 3 i deset meseci za dinar za box 4 na ugovor od dve godine. Njihovi internet paketi imaju manji upload neki lokalni provajderi, to mi se ne sviđa ali daju dva set top boxa uz ugovor, wlan router, mts tv go.
Gde konkretnije? Ja cekam u Mozaiku da ponude.
 
Мени је битно да ради прва ставка на порталу, мислим да ни то није радило а сада ради. А преглед плаћања и остало ми је мање важно.
 
Prva stavka su Aktivni servisi, radili su sve vreme.
 
Не, мислио сам прва ставка под Рачуни и плаћања где могу да се виде рачуни, то ми олакшава плаћање преко мтс банке. Остало никада нисам ни користио, једино погледам Преглед плаћања да видим када је легла нека уплата.
 
Ali 25 dana samo placanje preko portala i pregled placanja/racuna nisu dostupni. Promena tarifa, pregled usluga, reklamacije i ostalo funkcionise.

Pa SAMO toliko... meni je npr. bas to trebalo.

Auuu, sada su malo produžili pa do 25. aprila im neće raditi servis!:d

Auh, strucnjaci iz Comtrade-a :d

Мени је битно да ради прва ставка на порталу, мислим да ни то није радило а сада ради. А преглед плаћања и остало ми је мање важно.

Prva stavka su Aktivni servisi, radili su sve vreme.

Pricamo o tome ako postoji neka f-nalost na aplikaciji/sajtu/portalu - to MORA da radi, u suprotnom kakva je logika drzati nesto sto ne radi?!

Не, мислио сам прва ставка под Рачуни и плаћања где могу да се виде рачуни, то ми олакшава плаћање преко мтс банке. Остало никада нисам ни користио, једино погледам Преглед плаћања да видим када је легла нека уплата.

Pa upravo o tome pricamo da se ne vidi jer NE RADI - pogledaj screenshotove. Ili ti imas neku drugu opciju gde je moguce videti racun i poziv na broj (za externo placanje)?
 
Pa upravo o tome pricamo da se ne vidi jer NE RADI - pogledaj screenshotove. Ili ti imas neku drugu opciju gde je moguce videti racun i poziv na broj (za externo placanje)?
Прва ставка из друге, тј Преглед рачуна и плаћање ради, сад сам скинуо рачун за фебруар и све је ту. Није радило неколико дана али бар недељу дана ради. Ради и део Електронски рачун док остало и даље не ради.
Или сам нешто лоше разумео?
 
Прва ставка из друге, тј Преглед рачуна и плаћање ради, сад сам скинуо рачун за фебруар и све је ту. Није радило неколико дана али бар недељу дана ради. Ради и део Електронски рачун док остало и даље не ради.
Или сам нешто лоше разумео?

A pa sad radi i meni. Sto kazes pre par dana nije radilo nikako.


Uvede li ko skoro MTS optiku? Kako izgleda taj ONT splitter - ide na 12V DC jel?
 
Ја сам и написао када сам приметио да је прорадило а ви сви упорни, не ради па не ради. ;) Прорадило много пре 25. марта а остале ставке могу и 25. априла.
Ја имам другу оптику а сплитер је истовремено и медиа конвертор, из њега иде оптика у други медиа конвертор плус коаксијалац за телевизију. Ради на 12V DC.
 
IPTV treći uređjaj mali huawei crni novi. Greška od kada sam ga uzeo ...
iptv.png
 
Da li saglasnost stanara za optiku u zgradi nužno znači i prihvatanje uvođenja optike u stan ili se to odnosi samo na saglasnost da je uvedu u zgradu? Pitam, jer treba kod mojih da sprovedu optiku pa im treba 50% od ukupnog broja stanova. Rekao sam ćaletu da potpiše, mada im ne treba jer imaju kablovsku kod lokalnog provajdera.
 
Da li saglasnost stanara za optiku u zgradi nužno znači i prihvatanje uvođenja optike u stan ili se to odnosi samo na saglasnost da je uvedu u zgradu? Pitam, jer treba kod mojih da sprovedu optiku pa im treba 50% od ukupnog broja stanova. Rekao sam ćaletu da potpiše, mada im ne treba jer imaju kablovsku kod lokalnog provajdera.

Saglasnost je samo za uvođenje u zgradu. Posle ko neće ne mora.
 
Nazad
Vrh Dno