Šta je novo?

MTS Neozbiljnost

bokachooo

Poštovan
Učlanjen(a)
27.04.2017
Poruke
4
Poena
51
Pozdrav.

Temu sam postvio da bi izneli Vase visljenje u vezi neozbiljnosti MTS-a. Radi se o sledecem: Broj MTS-a 064 sam aktivirao januara ove godine. Nakon aktivacije sam dobio poruku da za svaku dopunu do KRAJA GODINE dobijam bonus interneta 1Gb koji vazi 7 dana od uplate kredita. Posle par aktivacija vreme je skraceno na naredna TRI MESECA da bi na kraju posle TRI MESECA OD AKTIVACIJE osta bez bonusa. Obratio sam se u poslovnicu MTS-a radi informacije o cemu se radi a oni su mi posle 2 dana odgovorili porukom da mi je prigovor neosnovan. U prilogu imate scerrnshotove hronolski dobijenih poruka.

Screenshot_2017-04-25-19-19-20.png Screenshot_2017-04-25-19-19-37.png Screenshot_2017-04-25-19-19-47.png Screenshot_2017-04-25-19-19-56.png Screenshot_2017-04-25-19-20-09.png
 
Poslednja izmena:
Dokle god nemas nikakav ugovor sklopljen sa njima a nemas ga svaki tvoj prigovor ce biti odbacen jer nema pravnog osnova. A mts je odavno krenuo da tone na svim poljima ja posle 18 godina po isteku ugovora prelazim na drugu mrezu. U svakom slucaju nista neces postici jer su teske fukare i jajare.
 
Verovatno je negde pisalo malim slovima "MTS zadrzava pravo izmene promocije" ili tako nesto...tako da ne mozes nista da uradis povodom toga...

Sent from my X551 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako ovo nije na svim karticama izmenjeno, pre bih rekao da je on aktivirao neku drugu promociju koja je izbrisala onu prvu. (to svi imaju obican da rade kao zackoljicu - kod MTSa je to obicno slucajni bug :))
 
Pa zadnja slika upravo to i pokazuje

A zasto se otvaraju nove teme, kao i ona od pre neki dan... i onda kroz par dana takve teme jednostavno nestanu. Ima tema mts i treba tu da ostane zapisano
 
Tako sam ja mislila da sam uradila na vipu sa net za čet ali ipak mi traje godinu dana. A kupovala sam promociju za net 7 dana.

Nikad nisam pomišljala da budem u mts-u, uvek mi je bio ljigav, dal što ga svi živi koriste pa mi se smučio nzm ali sam jedno vreme imala njihovu pripejd karticu koja mi je služila da me zovu ovi što imaju milion minuta samo za mts i kad mi nestane postpejd minuta da mogu da uplatim promociju. Kad god sam uplatila kredit na tu karticu, svaki dan mi je skidano po 1din tako da nije bilo šanse da ostavim kredit na kartici a promociju da aktiviram kad ja hoću. Ako imam 00 kredita i uplatim 50 din, odmah mi skidaju 1din da ne bih mogla da aktiviram promociju. Ako uplatim 100din i aktiviram promociju za 50,ostalih 50 mi pojedu neprimetno skidajući dinarčić po dinarčić. Bila sam 5 godina u vipu i nikad nisam imala problema sa visokim računima, uterivačima isl ko što se priča po netu. A sad sam 6-tu godinu u telenoru i nikad nikakav problem ni na pripejdu ni na postpejdu. Džaba njima 50% popusta...

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока

Da a ona pretplata na 3g im je smešna. Da ne poveruješ da nisu u stanju da promene tu sramotu... Moja sestra im je pre 100god slala predtužbu jer su joj naplaćivati 3g sa telefonom koji ga ne podržava. Davno beše, još je kod njih na pretplati...
 
Poslednja izmena od urednika:
Dokle god nemas nikakav ugovor sklopljen sa njima a nemas ga svaki tvoj prigovor ce biti odbacen jer nema pravnog osnova. A mts je odavno krenuo da tone na svim poljima ja posle 18 godina po isteku ugovora prelazim na drugu mrezu. U svakom slucaju nista neces postici jer su teske fukare i jajare.

Postoje opsti uslovi koji vaze i bez ugovora.
 
Dokle god nemas nikakav ugovor sklopljen sa njima a nemas ga svaki tvoj prigovor ce biti odbacen jer nema pravnog osnova. A mts je odavno krenuo da tone na svim poljima ja posle 18 godina po isteku ugovora prelazim na drugu mrezu. U svakom slucaju nista neces postici jer su teske fukare i jajare.

Nemam nikakav ugovor, koristim pripejd karticu, nisam trazio besplatan internet ali kada sam aktivirao broj oni su mi sami dali pomenute bonuse ( morama priznati da me obradovalo :)). Malo me naljutilo sto jedna firma sa tolikim iskustvom dozvoljava sebi propuste poput ovih.
Inace imam telenor broj koji sam aktivirao davne 1998 i u principu sam uvek bio zadovoljan uslugama.Broj odrzavam dopunama i koristim ga samo kada sam u roming jer u Strpcu na Kosmetu je neupotrebljiv od trenutka kada su jedinice rosu porazbijali repetitore srpskih operatera. Januara ove godine su pustili signal MTS-a u Strpcu pa sam vise iz nostalgije kupio MTS broj koji je u funkciji samo u nekoliko naselja na Kosmetu, normalno i na teritoriji centralne Srbije.

Hvala na odgovorima.
 
Poslednja izmena:
TI si aktivirao drugu promociju mix 7 dana, zadnja slika, čim si to uradio, odmah je došlo do promene promocije... Kupi novu karticu i nemoj da menjaš promociju... Ne može se na jednom broju imati 18 promocia
 
TI si aktivirao drugu promociju mix 7 dana, zadnja slika, čim si to uradio, odmah je došlo do promene promocije... Kupi novu karticu i nemoj da menjaš promociju... Ne može se na jednom broju imati 18 promocia


Mix7 sam aktivirao kada vise nisam mogo da aktiviram pomenuti bonus.
 
Nazad
Vrh Dno