Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Dok čekam da puste "signal" kroz optičke kablove interesuje me, da li na IRIS boxove mogu instalirati preko USB-a vlc player .apk?
Razmišljam da pređem sa njihovog konkurenta, ušteda na 24 meseca je dosta dobra, jedino mi je dosta bitna stvar javna (dinamička) IP.

btw, TV i gomila tv kanala mi nisu primarni, ali je potrebno da imam 3 stb-a. Prvenstveno Internet.
na stb ne mozes instlirati nista. ako ti ne treba tv programi, bolje kupi 3 android boksa i koristi ih za multimediju
 
Verovatno vecina zna, ali bolje da potvrdim..
U vezi promo Apollon dodatka vezano za box pakete, mora da se odjavi nakon ili pre isteka promo perioda.
Naplacuje se kad istekne promo period.
 
Koji extender daje mts za 1 dinar?
Prijavio sam se za box3 (onaj sa 500mbps netom) za 18meseci po dinar ali ne izbacujem sbb iz kuće pa pošto mi je kod tv-a samo jedan lan kabl, povezao bih eon box na wifi extender ako ima lan port (i funkciju bridge moda) da ga nakačim na sbb ruter.
Ako nema, krastavac, kupiću neki tplink.
 
Koji extender daje mts za 1 dinar?
Prijavio sam se za box3 (onaj sa 500mbps netom) za 18meseci po dinar ali ne izbacujem sbb iz kuće pa pošto mi je kod tv-a samo jedan lan kabl, povezao bih eon box na wifi extender ako ima lan port (i funkciju bridge moda) da ga nakačim na sbb ruter.
Ako nema, krastavac, kupiću neki tplink.
 

Prilozi

  • Uputstvo-za-koriscenje-WiFi-extender-a (1) (1).pdf
    601.2 KB · Pregleda: 32
Koji extender daje mts za 1 dinar?
Prijavio sam se za box3 (onaj sa 500mbps netom) za 18meseci po dinar ali ne izbacujem sbb iz kuće pa pošto mi je kod tv-a samo jedan lan kabl, povezao bih eon box na wifi extender ako ima lan port (i funkciju bridge moda) da ga nakačim na sbb ruter.
Ako nema, krastavac, kupiću neki tplink.
Uz taj paket mozes da dobijes pla adapter za 1din
 
Zajebao si se 🥲
 
Veca ti je brzina preko pla posto je gigabitni i fino kulturica, iz njega lan kablom do sbb rutera.
 
Axaaa, ok. Videću kad stigne sve jer su mi rekli da i jedno i drugo trenutno nemaju na stanju 🤣 I da se raspitam povremeno po poslovnicama.
U principu, plan je da extender (ili pla) koristim sa sbb opremom i to će biti samo za eon box. Ostalo ide preko mts neta. S obizorm da mesto gde je eon box nije daleko od sbb rutera (sa telefona na tom mestu wifi brzina je preko 150mbps), valjda ce i preko extendera biti dovoljno velika brzina da se gleda tv.
U svakom slučaju, hvala za savet.
 
Moze li info oko BOX 3 paketa ako neko zna, da li u paketu srednjem (tv net 250/80 i fiksni)od 3799 koji iznosi toliko nakon promo perioda od 1 din u okviru ugovorne obaveze, da li se dobija bez dodatnog placanja wifi huawei extender za 1 din i dva STB-a(gde je jedan osnovni i jedan dodatni), jer akviziter mtsov mi kaze da bez promene cene dodatno mogu samo 1 stb i wifi extender, ili dva stb-a za dva tv-a, prakticno ako zelim tri uredjaja moram treci da uzmem kao doplatu, npr wifi ext i jedan stb za 1 din plus dodatno jos jedan stb za 150 din dok je ug. obaveza, posle je 300 taj stb dodatni.

I ako moze smernica koji je najbolji ruter kod MTS-a od ovih koje trenutno nude u paketima, koji je bolji od ova dva HG8245Q2 i HG8245W5-6T ili imaju nesto jos bolje, novije ?
 
Poslednja izmena:
Proveri ti to jos sa nekim.
Proverio sa više operatera i niko ne sme da mi ponudi ništa :mad: ,pisao sam i ratelu ali i oni mi ništa nisu odgovorili,a koliko se sećam kada su bušili ulicu da su rekli da može da se prikači na bilo kog operatera jer tu optiku nije radio telekom koliko se sećam
 
Pas nije Telekom nigde sam kopao. Imali su izvođače radova.
Kod mene su tek nakon nekoliko meseci pustili i Yettel. Mogli su i nikad da ne puste a mogao je i Yettel da ne uzme moj kraj. Ko to zna kuda idu divlje svinje 🙂
 
Jes da mozda nije mesto ali ne znam ni gde bih drugo pisao, do sada sam imao 4ku crvenu + supruga dodatnu omoriku.nisam imao blage da su ukinuli one mesece po dinar i da sada ide post tarifa prvih 12 + puna cena nakon toga. Videh da yetel nudi 12x1 + 12 x2k za tv i net... Ali i da su telefoni kod svih pakao skupi, je l neko ima mozda neku povoljnu semu /predlog mozda ili... Za sada u planu imam yetel + mozda prenos oba broja u A1?
 
Jes da mozda nije mesto ali ne znam ni gde bih drugo pisao, do sada sam imao 4ku crvenu + supruga dodatnu omoriku.nisam imao blage da su ukinuli one mesece po dinar i da sada ide post tarifa prvih 12 + puna cena nakon toga. Videh da yetel nudi 12x1 + 12 x2k za tv i net... Ali i da su telefoni kod svih pakao skupi, je l neko ima mozda neku povoljnu semu /predlog mozda ili... Za sada u planu imam yetel + mozda prenos oba broja u A1?

Više se isplati da uzmeš popust na tarifu u Yettelu, a telefon kupiš gde je povoljno (oglasi, akcija...)... Ako razmišljaš o Yettel netu i TV-u bar jedan broj u mreži (i sa popustom) ti nosi i popust na Net/TV.
 
Izbacili muzzik kanale danas. Bez najave, opet 30 dana za raskid UO bez posledica?
 
Ja sam podneo online zahtev za raskid ugovora,danas me zvali i nude benefite kao 3 meseca hbo gratis ili mesec dana jedan dinar pretplatu.naravno odbio sam sve to i zahtevao raskid ugovora,kazu ne daju raskid ugovora korisnicima koji su imali benefite tipa 12 meseci po 1 dinar,ali kazu poslace mi pismeno na kucnu adresu pa cemo videti sta pise,onda stupa prijava Ratel-u.Samo me zanima da li da nastavim da placam pretplatu za box ili ...... sta da radim dalje?ima li ko ideju?
 
Ne razumem. Istekao ti ugovor ili nije. U stvari obaveza.
Ako jeste, ne mogu da ti ne daju da raskineš.
 
Nije istekao,istice krajem ove godine.trazio sam raskid zbog gasenja najvise decijih kanala i sto nismo dobili obavestenje 30 dana pre gasenja.
 
Više se isplati da uzmeš popust na tarifu u Yettelu, a telefon kupiš gde je povoljno (oglasi, akcija...)... Ako razmišljaš o Yettel netu i TV-u bar jedan broj u mreži (i sa popustom) ti nosi i popust na Net/TV.
Napisao sam telefoni a mislio sam na pretplatu za telefon ne na same uređaje :) a nisam skontao sta si hteo da mi kazes u ovom drugom delu, uzeo bih i brojeve u yetelu ali koliko skontah najjeftinina varijanta je po 2000, u vipu pa i mtsa do je za neki dinar nize...
 
Ne znam zašto meni nude ponudu za Box 3 12 meseci za din (poslali poruku tel)kad sam na Box 4 od prošlog avgusta!?I šta im znaci ovaj siguran Net?Je l se to placa?
 
Napisao sam telefoni a mislio sam na pretplatu za telefon ne na same uređaje :) a nisam skontao sta si hteo da mi kazes u ovom drugom delu, uzeo bih i brojeve u yetelu ali koliko skontah najjeftinina varijanta je po 2000, u vipu pa i mtsa do je za neki dinar nize...

Kada pređeš u Yettel na prepaid, dobijaš opciju potpisivanja ugovora sa 50% popusta. Total 10 te npr. onda izlazi 2550/2=1275 Din na 24 meseca uz gratis HBO i Deezer.
 
Ne znam zašto meni nude ponudu za Box 3 12 meseci za din (poslali poruku tel)kad sam na Box 4 od prošlog avgusta!?I šta im znaci ovaj siguran Net?Je l se to placa?
Izgleda da salju svima, po difoltu..I meni poslali sms, isto imam box 4, vise od godine. Mada imam jos jedan fixni u vikendici pa su mozda hteli i tamo da ubacim box.
Cak me i zvali sa super ponudom "18 m po dinar za box 4". Ja reko super, moze taman mi isteklo onih godinu po dinar, akviziter se samo nasmejao i prekinuo vezu..:p
A koliko sam razumeo ovaj siguran net je promo i gasi se krajem marta.
 
Kad smo već kod "sigurnog neta" da li je još neko dobio SMS sa linkom "bit.ly/mts - siguran - net" gde navodno može da se proveri statistika napada itd.? Da nije opet neki phising?
 
Nazad
Vrh Dno