Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Hvala @renne, hvala @virke.

A da li Iris GO može da se instalira i na smart TV, ili je kao kod SBB ograničena instalacija, jer kod SBB može samo jedna smart TV instalacija i pet android ili PC instalacija?
 
MTS nema ogranicenje tog tipa, raspolazes sa tri slota kako god zelis web/tel/smart app ... ali je ta smart app daleko od dobre, na telefonu nemam pa ne znam kako radi.
 
kako najavite raskid ugovora - gde
hvala
Isto pitanje. Prijatelj je juce bio u poslovnici da bi uzeo IDP broj i receno mu je da moze da ga trazi nakon isteka ugovorne obaveze od 2 godine, ne moze ranije. U tom slucaju on ceka jos +2,3 nedelja na izdavanje nakon sto mu je ugovorna obaveza istekla i mora da placa MTSu.
 
MTS nema ogranicenje tog tipa, raspolazes sa tri slota kako god zelis web/tel/smart app ... ali je ta smart app daleko od dobre, na telefonu nemam pa ne znam kako radi.
Meni je skroz OK i smart instalacija, evo teram je na yettel boxu i skroz ok radi, kao i na LG web osu
 
Isto pitanje. Prijatelj je juce bio u poslovnici da bi uzeo IDP broj i receno mu je da moze da ga trazi nakon isteka ugovorne obaveze od 2 godine, ne moze ranije. U tom slucaju on ceka jos +2,3 nedelja na izdavanje nakon sto mu je ugovorna obaveza istekla i mora da placa MTSu.
Te price da cekaju jos 2-3 nedelje je pusta prica i samo neka insistira da mu izdaju broj odmah, jer bukvalno taj IDP broj se generise u sistemu za 1 sekundu i dalje moze da ide sa tim IDP brojem kod Yettela jer predpostavljam zbog toga i trazi broj. Da ga ne prevare, opremu razduzuje tek onda kada mu Yettel osposobi internet na njegovoj lokaciji a to se zavrsava za jedan radni dan, bukvalno oni unesu u sistem to i posalju montera koji iskljuci mts ruter i prikace svoj ont i ruter i to je to, sve gotovo od strane montera za 10 min. Da ga neko ne zezne pa kaze da moraju da postavljaju novu optiku ne, nego neka iskoriste postojecu od mts-a.
 
Hvala ti za info!
Da prelazi u Yettel, istice mu net krajem septembra, i hoce par dana pre isteka da resi Yettel kako bi odmah poslednjeg dana ugovorne obaveze mogao da vrati opremu.
 
kako najavite raskid ugovora - gde
hvala
Mozes bilo gde, ja sam preko chata, jer mi je najbrze. Oni upisu zahtev, zovu te nakon par dana sa 733 da ti ponude nesto, ako odbijes, kazu ti da mozes da vratis opremu u poslovnicu. Agent sa chata mi je prvo rekla kako mogu da vratim nakon isteka UO, inace placam penale za prevremeni raskid (koji bi bio dan - dva pre isteka haha), ali agent sa 733 mi rece da nije problem da se vrati tih par dana ranije, jer ce usluga svakako biti naplacena kroz racun do kraja UO.
 
Gde je najbolje slati mts-u mail sa upitom o ponudi? Zvali me ovi iz yettela kao i vecinu pretpostavljam i nude 14 meseci za dinar. Jesu im cene jace malo koliko vidim pogotovo za one koji nisu u yettelu pa nemaju onaj popust, ali opet 14 meseci kad se uproseci opet bude manje nego u mts-u sa onih 10 meseci upola cene. Kad bi dali 12 to bi bilo ok. Svakako sam nov korisnik i tamo i tamo.
P.S. Jeste da nije tema o yettelu al ajde kad sam ih vec spomenuo da pitam, onaj popust sto imaju korisnici yettela pretpostavljam da se misli na postpaid mobilne korisnike? Ako ja potpisem sad ovaj njihov paket net i tv 14 meseci za dinar, a u medjuvremenu u tih 14 meseci postanem i njihov korisnik mobilne telefonije da li naknadno to moze da se aktivira i da placam manju pretplatu na tv i optiku?
 
Ako ja potpisem sad ovaj njihov paket net i tv 14 meseci za dinar, a u medjuvremenu u tih 14 meseci postanem i njihov korisnik mobilne telefonije da li naknadno to moze da se aktivira i da placam manju pretplatu na tv i optiku?
Kad bi ovo moglo, onda ugovorna obaveza ne bi postojala i bila bi besmislena
 
Pazi za to mora ti je racun preko 1500din. Mnogo sitnih slova kod yettela.
 
Pazi za to mora ti je racun preko 1500din. Mnogo sitnih slova kod yettela.
Da je iznos pune cene mesečnog paketa preko 1500 din... Ja imam Total 5 sa 50% popusta, što izađe 1174 din mesečno i imam pravo na popust i veće brzine, potvrđeno iz tri izvora. U početku je bilo restriktivno pa su proletos to izmenili.
 
E ovo nisam znao da je tako, mislio da mora bas da je svakako makar 1500din. Lepa vest svakako mada opet sitna slova.
 
Je li ovo meni na pakteu od 50mb
podesen ruter na 30mb o_O
image.png
 
Jeste. Možda čak i na 20Mb ako imaš i televiziju.
Zovi ih ako imaš 50 paket.
 
Danas ,nakon maila sa reklamacijom , sam kuci zatekao podeseno u ruteru 20mb 🫣
 
Pala kiša, nestajalo struje... 🙂
Zovite i reklamirajte, nešto su verovatno čačkali po centralama.
 
Pre vise od godinu dana, u zgradi gde su roditelji, su iz MTS-a nudili 14 meseci za dinar, moji su pristali... Kad sam ja uvodio MTS u drugi stan, pokusao sam da dobijem takodje 14 umesto 12 meseci, ali nista, ni blef da cu uzeti SBB nije uspeo. 😅


Sada i SBB nudi 14 meseci za dinar :)

14.jpeg
 
Ja imam Mts box 2 ...i sad mi neka fina teta dade ponudu: da mi se uz postojeci box2 doda i osnovni tv paket bez menjanja cene. Inace, uzeo sam onu opciju 12 meseci po 1 din ( fiksni+ optika 400/160) .
 
to sada svima daju
 
Ne pratim desavanja, nisam ni znao. Odmah pomislio da je neka njihova navlakusa.
 
Pa jeste navlakuša-u-pokušaju, samo sa odloženim dejstvom za 24 meseca.
( = nadaju se , uzdaju se u to da ćeš za 2 "besplatne" godine da se navikneš toliko na tu uslugu da ćeš nastaviti da je plaćaš a onda će da te deru kao starog korisnika za kojeg popusti ne važe)
 
Pa jeste navlakuša-u-pokušaju, samo sa odloženim dejstvom za 24 meseca.
Tako je; ako ne vodiš računa i koristiš pogodnosti koje su ti dali (popuste, na primer), u slučaju prevremenog raskida ugovora ili nakon što istekne ugovorna obaveza, plaća se puna cena za 3, a ne za početne 2 usluge.

Drugu neku računicu ne vidim kako će im to pomoći da nadoknade spiskanih 600 miliona evra.
 
uvek postoji ako ces produzavati ugovor da dobijes popust na veci paket ili da se opet vratis na paket koji si pre bonusa koristio
kako tebi godi
 
Pa jeste navlakuša-u-pokušaju, samo sa odloženim dejstvom za 24 meseca.
( = nadaju se , uzdaju se u to da ćeš za 2 "besplatne" godine da se navikneš toliko na tu uslugu da ćeš nastaviti da je plaćaš a onda će da te deru kao starog korisnika za kojeg popusti ne važe)
Kod mene su U minusu odma .
 
Jel radio ko "raskačivanje" boxa skoro sa raskidom ugovora? Danas istekla UO, ja već najavio raskid, stigao sms da će zahtev biti realizovan kad vratim opremu. Agent u poslovnici prvo ne može da nađe zahtev u sistemu, posle priča da izbacuje neku grešku ili tako nešto, baš nerazumljivo.

Na kraju kaže ne zna da li će moći da uradi, pokušaće do 21h, navodno će možda biti potrebno više dana, jer hoću fiksni da prenesem u sbb i mobilni u drugu mrežu. Jel imao neko ovaj problem? Opremu sam im danas vratio, samo se zeznuh što nisam tražio neku potvrdu da mi izda da je vraćeno.
 
Pozdrav, istekla mi je ugovorna obaveza na postpaid broj i planiram da uzmem BOX 4. Da li neko zna da li slanjem mejla kao za obnovu ugovora sa 40% popusta za postpaid broj mogu da očekujem i dodatne popuste za box paket?
 
Nazad
Vrh Dno